نمایش آثاری از تقوایی و هانیبال الخاص/خرمشهر+۳۰ به فرمانفرما رسید

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۵

به گزارش خبرنگار مهر ، علاوه بر نمایشگاه های هنری که از روزهای ابتدایی ماه رمضان در گالری های شیرین، سیحون، اُ، والی، ویستا، ایوان، دلگشا، هور، اعتماد نگارستان، هما و … آغاز به کار کردند، جمعه این هفته نیز نمایشگاه های دیگری افتتاح می شوند که برخی از آنها به شرح زیر است.
گالری نگر
نمایشگاه گروهی تجسمی «رَدماند» جمعه ۲۷ اردیبهشت ماه در گالری نگر گشایش می یابد و تا ۱۰ خرداد و به مدت دو هفته برقرار خواهد بود. فاطمه افشاری، علیرضا چمک، هدیه خانعلی، خاطره خرم خواه، مینا درویش، مهدی سیفی، مژده علیپور، سعید محمودی و حامد نورایی هنرمندانی هستند که آثارشان در این نمایشگاه به نمایش در می آید. این نمایشگاه در روز افتتاحیه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ و در روزهای دیگر از ساعت ۱۵ تا ۲۰ برای بازدید عموم برقرار خواهد بود.
گالری آرت تایم
نمایشگاه هنرهای تجسمی و عکس هنرمندان سرشناس ایرانی با آثاری از محمد احصایی، ناصر تقوایی، هانیبال الخاص، کامبیز درمبخش، ایرج شافعی و … ۲۷ اردیبهشت تا ۱ خرداد در آرت تایم گالری برپا می شود.
در این نمایشگاه مجموعه ای از عکس های ناصر تقوایی فیلمساز، عکاس و نویسنده ایرانی و از پیشگامان موج نوی سینمای ایران و همچنین آثاری از سیدمحمد احصایی از پایه گذاران نقاشی خط در دوره معاصر ایران، کامبیز درمبخش طراح، کاریکاتوریست، گرافیست و دارنده نشان عالی «هنر برای صلح»، آثار کلاژ پرویز نقیبیان هنرمند پیشکسوت، هانیبال الخاص آغازگر طراحی فیگوراتیو در نقاشی نوگرا، ایرج شافعی هنرمند شناخته شده و آثار عبدی اسبقی، ناصر اویسی، محسن موسوی، بنفشه رحیمی، مهدی موحدی و نسرین تقوی به نمایش گذاشته می شود. نمایشگاه گروهی این هنرمندان روز ...