در این وضع بازار و تلاطم قیمت ها پیدا کردن قیمت مناسب و فروشنده منصف سخت شده است. برای مثال برای پیدا کردن بهترین قیمت یک تلوزیون ۵۵ اینچ هم مدل ها و تولیدکننده های مختلفی در بازار است، هم با بعضی از فروشندگان محصول را موجود ندارند یا بعضی قیمت را روزانه تغییر می دهند.
در چنین مواقعی مراجعه به صفحاتی مثل صفحه لیست قیمت تلویزیون سامسونگ 55 اینچ (مدل NU7900) در سایت ترب که می توانید قیمت بیش از ۴۰ فروشنده این تلوزیون را مقایسه کنید به درد می خورد.
سایت های مقایسه قیمتی چون ترب، به طور روزانه چند هزار فروشگاه آنلاین را بررسی می کنند و لیست قیمت محصولات و موجودی آن ها را به روز می کنند.
تصویر مقایسه قیمت فروشندگان این تلوزیون سامسونگ ۵۵ اینچ (با قیمت های ۴ آذر ۹۹):
سایت ترب بیش از ۵ میلیون محصول را لیست کرده و قیمت های آن ها را روزانه به روز می کند. مثلا می توانید با مراجعه به صفحه ی لیست قیمت تلویزیون سامسونگ 55 اینچ لیست قیمت انواع مدل های متنوع ۵۵ اینچی سامسونگ را مشاهده کنید.
در هر صفحه از محصولات، مشخصات هر محصول نیز در سایت ترب نشان داده می شود. شهر هر فروشگاه به همراه لینکی برای گزارش تخلف یا مشکل در قیمت کنار هر فروشگاه با شکل i در دایره نشان داده می شود.
پیشنهاد می کنیم در دسته بندی های مختلف ترب از فیلتر و «نمایش کالاهای موجود» استفاده می کنید. مثلا می توانید لیست قیمت تلوزیون های ۵۵ اینچ از همه مدل ها در ترب را مشاهده کنید:
سایت ترب از سال ۹۴ در حال فعالیت است و هم اکنون بیش از ۵ هزار فروشگاه فعال دارد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار