کرمان - ایرنا - عضو هیات مدیره خانه معدن گفت: صنعت مس که ظرفیتی مطلوب برای افزایش تولید دارد اکنون در مسیر مطمئن جهش تولید قرار گرفته است.

به گزارش غلامرضا حمیدی انارکی روز پنجشنبه افزود: شرکت مس امکانات و توانمندی های فنی و مالی خوبی دارد و قطعا با وجود مدیر توانای مجموعه، افزایش تولید مس در سال جاری محقق می شود.
وی تاکید کرد: اعتقاد دارم که جهش تولید در صنعت مس عملی است، به شرطی که مدیران سازمان های بیرونی و مرتبط با شرکت مس محدودیتی برای این مدیریت ایجاد نکنند تا بتواند از امکانات موجود به طور کامل استفاده کند تا خواسته کشور که جهش و افزایش تولید است را محقق کند.
عضو هیات مدیره خانه معدن گفت: افزایش تولید در صنعت مس بدون توجه به عوامل و پیمانکارانی که با این شرکت همکاری می کنند و بار فعالیت های تولیدی را بر دوش دارند انجام نخواهد شد.
وی اظهار داشت: بنابراین برای تحقق این برنامه ها و اهداف در شرایط کنونی نیاز به حرکتی جهادی و تصمیم گیری فارغ از بوروکراسی های اداری داریم تا مسائل و مشکلات در شرایط فعلی حل بشود.
طرح های توسعه تولید شرکت مس بررسی شد
همچنین نشست تولید مجتمع مس سرچشمه و شهربابک با حضور اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، حیدر ضیغمی مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی، آرمان حسنی معاون توسعه سرمایه انسانی و فناوری اطلاعاتی، مهدی سلمانی مدیر حراست شرکت مس، حسین احمدی مدیر مجتمع مس سرچشمه، حسین ابراهیمی نسب مدیر مجتمع مس شهربابک و جمعی از معاونان، مدیران و مجریان طرح های توسعه و با هدف بررسی عملکرد تولیدی این مجتمع در سال جهش تولید برگزار شد.
مجریان طرح های توسعه ای مجتمع مس سرچشمه و شهربابک گزارشی از پیشرفت این طرح ها که با هدف افزایش و جهش تولید و اشتغال زایی در استان کرمان طراحی و تعریف شده، ارائه کردند.

سرخط اخبار