در این بسته خبری از بستن تمامی بوستان ها و پارک های تبریز تا آغاز پویش «چراغی بر افروز» در مشهد و جمع آوری دستفروشان زاهدانی را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، هفته گذشته شهرهای کشور شاهد رویدادهای مهمی در عرصه های مختلف عمرانی، اجتماعی و فرهنگی بود. در بسته خبری ایمنا (کوتاه از شهرهای ایران) سر فصل مهمترین رویدادهای خبری را مرور می کنیم:
ادامه ضد عفونی محله به محله استان سمنان
منوچهر فخری، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: به دستور وزیر کشور برای گندزدایی و ضدعفونی مناطق شهری طرح محله محور شدن شهرهای استان توسط شهرداری ها تداوم پیدا می کند.
راه اندازی ایستگاه گندزدایی خودروها در گچساران
به همت شهرداری دو گنبدان، نیروهای مردمی و بسیج، ایستگاه گندزدایی و ضدعفونی خودروهای عمومی و شخصی در شهر دو گنبدان راه اندازی شد.
تعطیلی بوستان های مشهد تا اطلاع ثانوی
مهدی یعقوبی، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد از برنامه ریزی های انجام شده برای تعطیلی بوستان های سطح شهر در راستای حفظ سلامت شهروندان و به منظور پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
خرید ۲۰ هزار لیتر آب ژاول برای ضدعفونی معابر قم
محمود سیجانی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از خرید ۲۰ هزار لیتر آب ژاول توسط اتاق بازرگانی قم خبر داد و گفت: این محموله برای ضد عفونی معابر تحویل شهرداری قم و پایگاه های بسیج شد.
جمع آوری دست فروشان زاهدانی
همت محمدزهی، مدیر تخلفات شهری شهرداری زاهدان گفت: در پی شیوع ویروس کرونا برخی اصناف و دست فروشان در این شهر جمع آوری و پراکنده شدند.
فعالیت ناوگان تاکسیرانی بیرجند با ۳۰ درصد ظرفیت
یدالله غلام پور، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بیرجند گفت: شبکه تاکسی بی سیم و آژانس های تاکسی تلفنی، همچنین ناوگان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار