فرمانده فاطمیون انتشار اخبار رسانه های غربی درباره به شهادت رسیدن تعدادی از رزمندگان افغانستانی در سوریه را تکذیب کرد.

- اخبار بین الملل -
به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، بامداد روز گذشته (چهارشنبه 24 دی) جنگنده های رژیم صهیونیستی با پرواز بر فراز استان دیرالزور در شرق سوریه مواضع ارتش این کشور را هدف حملات خود قرار دادند.
دیده بان حقوق بشر سوریه مستقر در لندن مدعی شده است که بر اثر این حملات دستکم 57 نفر جان خود را از دست داده اند که در این میان 11 رزمنده فاطمیون حضور دارند.
فرمانده فاطمیون در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اعلام کرد: جنگنده های رژیم صهیونیستی در آخرین حملات خود مواضع ارتش سوریه در جاده میان دیرالزور و البوکمال را هدف قرار دادند که در این حملات تعدادی از افسران ارتش سوریه به شهادت رسیدند.
وی تاکید کرد که علی رغم خبرپراکنی رسانه های وابسته به غرب در این حملات نه تنها مواضع فاطمیون هدف قرار نگرفته که هیچ رزمنده افغانستانی نیز به شهادت نرسیده است.
رژیم صهیونیستی مناطق مرزی عراق و سوریه را بمباران کرد
قدرت لشکر فاطمیون از نگاه رسانه های خارجی+فیلم
سخنان ظریف در مورد لشکر فاطمیون: بهترین نیروهای با سابقه مقابله با تروریست ها+فیلم
فرمانده فاطمیون اظهار داشت: رژیم صهیونیستی و حامیان رسانه ای آن با انتشار این اخبار و اقدام برای ادامه این حملات در واقع در تصور ایجاد رعب و وحشت در بدنه رهبری و رزمندگان جبهه مقاومت هستند، حال آنکه خود می دانند ادامه این روند زوال آنها را بیش از پیش در دسترس جبهه مقاومت اسلامی قرار خواهد داد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار