رابط کاربری جدید آیگپ رونمایی شد

مشرق نیوز چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶
رنگ و فرم این رابط کاربری جدید که برای استفاده کاربران بسیار جذاب تر شده است هم بر اساس هویت بصری برند آیگپ طراحی شده است.

«شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ» به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر از رابط کاربری جدید( user interface ) خود رونمایی کرد. بر همین اساس به منظور راحتی کاربران فضای این نرم افزار در تمام نسخه های اندروید، IOS ، وب و دسکتاپ یکپارچه سازی شد. همچنین به مناسبت اعیاد قربان و غدیر کمپین جدید آیگپ راه اندازی شده است و هر کاربر که در این کمپین آیگپ را نصب کنند فرصت شرکت در قرعه کشی ۱۰ دستگاه تلفن همراه هوشمند را خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی آیگپ ، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر تیم فنی و طراحی «شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ» در راستای جلب نظر کاربران به بررسی نمونه های موفق و مشابه بزرگ دنیا پرداخت و با همگام سازی این نمونه ها با سلیقه و نیازهای کابران در داخل کشور فضای آیگپ را به ۵ بخش کلی «مخاطبان»، «تماس»، «صفحه چت»، «آیلند(سرزمین خدمات)» و «تنظیمات» تقسیم بندی کردند.
رنگ و فرم این رابط کاربری جدید که برای استفاده کاربران بسیار جذاب تر شده است هم بر اساس هویت بصری برند آیگپ طراحی شده است. آیگپ یک شبکه اجتماعی تمام خدمات است که شخصیت آن یک جوان ایرانی پویا است که تلاش شده در این رابط کاربری جدید به شکل محسوسی دیده شود.
تمام تیم های فعال در آیگپ تلاش کردند تا این رابط کاربری جدید با کیفیت و خدمات متفاوت در اختیار مخاطبان قرار گیرد. تیم بازاریابی به بررسی نیازهای مخاطبان و اصلاح رابط های کاربری قبلی پرداختند، در این مسیر تیم خلاقیت و طراحی نیز این رابط کاربری را طراحی کردند و در نهایت این رابط توسط تیم فنی برنامه نویس پیاده سازی شد.
کمپین جذاب برای کاربران آیگپ
همچنین به همین مناسبت آیگپ در فاصله ...

سرخط اخبار