رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن در مراسم روز ملی صنعت و معدن گفت: در مراسم امسال، ۳۰ برگزیده صنعتی و معدنی تجلیل می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، محمدرضا فیاض در این مراسم بیان کرد: روز دهم تیرماه در فرهنگ عمومی کشور روز بزرگداشت صنعت و معدن است و امسال بیست و چهارمین سالروز این مراسم است.
وی ادامه داد: این مراسم حاصل همکاری ۹ تشکل بخش خصوصی و وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن تصریح کرد: اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن ایران، خانه صنعت و معدن جوانان ایران، اتاق اصناف، اتاق تعاون، خانه معدن ایران، سازمان نظام مهندسی معدن، کنفدراسیون صنعت ایران، انجمن مدیران صنایع و خانه صنعت و معدن تهران تشکل های بخش خصوصی هستند که در برگزاری مراسم روز ملی صنعت و معدن مشارکت دارند.
فیاض گفت: ۳۰ برگزیده در سراسر کشور داریم که تولید کنندگان صنعتی و معدنی نمونه و ممتاز سراسر کشور هستند و در مراسم امسال روز ملی صنعت و معدن معرفی می شوند.
وی افزود: برگزیدگان توسط کمیته برگزیدگان بر اساس دستورالعمل های انتخاب برگزیدگان معرفی خواهند شد که ۳۰ نفر هستند.
رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن ادامه داد: چهار کمیته شامل برگزیدگان، استانها، تبلیغات و اجرایی برای برگزاری مراسم تشکیل شد.
انتخاب برگزیدگان در هفت محور
فیاض با بیان اینکه برگزیدگان ذیل هفت محور انتخاب و معرفی شدند، گفت: یک کارآفرین بانو، یک کارآفرین جوان و یک پیشکسوت نیز در مراسم روز ملی صنعت و معدن معرفی خواهند شد.
رییس ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن گفت: بخاطر شیوع کرونا مدعوین مراسم امسال کم هستند, باید کار و زندگی را در کنار ویروس کرونا تمرین کنیم و نحوه برگزاری مراسم امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی نیز در همین راستا است.

عناوین مهم خبری