نیمی ازحقوق کارمندان از چاپ اوراق قرضه تأمین می شود

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۳۷
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان، با اشاره به اینکه، ۵۰ درصد حقوق را دولت از طریق چاپ و قرض اوراق که تورم زاست و فشار به مردم می آورد، جبران می کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، بهروز مهدلو در دیدار با نماینده ولی فقیه در کاشان بابیان اینکه، در شرایطی که تحریم هستیم و نفت نداریم باید از طریق مالیات هزینه ها را بدهیم، اظهار کرد: در سال متوسط ۳۰ هزار میلیارد تومان دولت حقوق به کارمندانش می دهد درصورتی که متوسط مالیاتی که می گیریم ۱۵ هزار میلیارد تومان است.
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان، با اشاره به اینکه، ۵۰ درصد حقوق را دولت از طریق چاپ و قرض اوراق که تورم زاست و فشار به مردم می آورد، جبران می کند، افزود: در سال ۹۷ که در استان اصفهان حضور پیدا کردم یک بسته حمایتی برای تولید دادیم که در این سه سال بسته حمایتی اجراشده و امسال از مشاغلی که به خاطر کرونا دچار مشکل شده اند هم بسته های حمایتی دادیم.
وی گفت: بالغ بر ۴۸۰۰ مؤدی را از امسال تقسیط بلند کردیم که تقسیط ها به سال ۱۴۰۳ هم رسیده است و حداقل اقساط ۳۶ ماهه را برای فعالان اقتصادی فعال کردیم تا قدرت خریدشان بالا باشد.
مهدلو با اشاره به اینکه، بالای ۱۵۰ مؤدی که چک هایش برگشت خورده را تقسیط می کنیم، افزود: ۲۸۰ میلیارد تومان از اول سال تابه حال استرداد دادیم.
وی بابیان اینکه ۲۵۰ هزار اظهارنامه حقیقی و حقوقی در استان اصفهان داریم که باید بررسی و رسیدگی بشود، گفت: با توجه به شرایطی که بر اساس قانون ماده ۹۷ ایجاد شد و هدر رفتی نداریم با اجازه ای که از سازمان گرفتیم یک درصد از پرونده های مهم را برای رسیدگی انتخاب کردیم

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار