مجید وارث گزارشگر قدیمی رادیو و تلویزیون امروز نکات جالبی در مورد فیلم دربی معروف به ۶ تایی ها به زبان آورد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز ، در پی بالا گرفتن مشاجره بین هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس بعد از انتشار ویدئویی در برنامه نوروز فوتبالی و سپس صحبت های برخی از پیشکسوتان باشگاه استقلال در واکنش به این ویدئو امروز مجید وارث گزارشگر سابق تلویزیون ایران و اولین تهییه کننده برنامه ورزش و مردم در گفت و گوی لایو این موضوع را نقد کرد.
در بخشی از این گفتگو وارث بحث را به داستان نقل و قول های برخی از چهره ها در مورد فیلم دربی ۶ تایی ها برد. او گفت: من بعدا دیدم که مرحوم مرتضی احمدی گفتند که این بازی از سوی صدا و سیما فیلم برداری شده است، اما این فیلم به تیمسار خسروانی تحویل داده شده و او این فیلم را مفقود کرده است. البته خدا آقای احمدی را رحمت کند، اما این اتاق به هیچ عنوان صحت ندارد. بنده خودم در آن زمان گزارشگر رادیو بودم و برای تماشای این بازی به ورزشگاه رفته بودم. اتفاقا قبل از این مسابقه بازی دو تیم نورد اهواز و عقاب تهران بود که من آن بازی را برای شبکه رادیویی تخت جمشید گزارش کردم، گزارشگر بازی بعدی (پرسپولیس- تاج) هم توسط آقای روشن زاده انجام شد.
وارث می گوید:حتی تا این جد یادم است که عقاب ۳-۱ بازی را برد و ایرج دانایی فرد دو گل برای این تیم زد. گلر تیم اهواز هم کریم بوستانی بود.
وقتی از او درباره گزارش این بازی سئوال می کنیم که گفته می شود با آقای بهمنش بوده، وارث با تاکید می گوید: اصلا گزارشی انجام نشد. آقای روشن زاده قرار بود لحظات حساس بازی و گل های زده شده را در رادیو اعلام کند که از شانس او شش گل در این مسابقه زده شد و او بار ها گزارش آقای بهمنش از مسابقات کشتی را قطع کرد.
وارث در ادامه می گوید: این مساله ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار