حجت الاسلام حریزاوی گفت: دانش آموزان باید نقش خود را در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بدانند و تحقق این بیانیه بر عهده نوجوانان و جوانان این کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، حجت الاسلام «روح الله حریزاوی» امروز(چهارشنبه ۳ مهر) در آیین افتتاحه مدرسه دخترانه معارف اسلامی در گرگان اظهار کرد: هزینه برای ساخت مدرسه و حوزه تعلیم و تربیت با توجه به بعد انسان سازی آن ارزشمند است.
معاون راهبردی و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: از دانش آموزان درخواست دارم که بیانیه گام دوم انقلاب را بخوانند و نوجوانان و جوانان در گام دوم انقلاب حضور دارند.
حجت الاسلام حریزاوی تاکید کرد: بیانیه گام دوم انقلاب هفت سر فصل دارد و دانش آموز انقلابی باید بداند چه گام هایی بردارد.
وی گفت: دانش آموزان باید نقش خود را در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی بدانند و تحقق این بیانیه بر عهده نوجوانان و جوانان این کشور است.
معاون راهبردی و ارتباطات سازمان تبلیغات اسلامی افزود: امیدواریم دانش آموزان به بیانیه گام دوم انقلاب بپردازند و از چنین مدرسه ای، راهبردی برای تحقق بیانیه گام دوم ارائه شود.
حریرزاده متذکر شد: بر اساس برنامه راهبردی معارف اسلامی راهبری زیستی و فرهنگی انقلاب اسلامی و تربیت نسل تراز انقلاب در اولویت است و این مدرسه در این مسیر کوشش می کند.
پایان پیام/ 587

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار