بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از پروژه‌های بیمارستانی استان های البرز و تهران

لوگوی برنا نیوز برنا نیوز . جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۵:۴۸
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت از پروژ های بیمارستان فردیس کرج، بیمارستان امام خمینی(ره) شهریار، بیمارستان ملارد، بیمارستان شهید سلیمانی شهر قدس و پروژه در حال احداث انستیتوپاستور بازدید و خواستار تسریع در تکمیل و راه اندازی آنها شد.

به گزارش برنا؛ سیدکامل تقوی نژاد،  معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با اشاره به ضرورت تسریع در تکمیل و راه اندازی بیمارستان فردیس استان البرز گفت: این بیمارستان با تعداد 260 تخت و 21هزار مترمربع مساحت، هم اکنون 63 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
او یادآور شد: از آنجا که شهرستان فردیس، براساس سرشماری سال 1395، تعداد650 هزارنفر جمعیت دارد و فاقد هرگونه تخت بیمارستانی است، با اتمام این بیمارستان تا پایان سال جاری، سرانه آن، به 4 دهم درصد خواهد رسید.
او یادآور شد: تاکنون بالغ بر 1300 میلیارد ریال به این پروژه تخصیص داده شد که برای اتمام آن، مبلغ 1500 میلیارد ریال اعتبار، مورد نیاز است و امیدواریم با حمایت های صورت گرفته شاهد افتتاح هر چه سریع تر آن باشیم.
گلایه معاون وزیر بهداشت از پیشرفت فیزیکی بیمارستان شهریار
پروژه دیگر مورد بازدید معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، بیمارستان در حال احداث شهریار بود که تقوی نژاد، از میزان پیشرفت فیزیکی آن، گلایه و تاکید کرد: در ارتباط با میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه و تعهد پیمانکار و عوامل اجرایی شاهد کم کاری و سهل انگاری هستیم.
تقوی نژاد یادآور شد: از اختیارات و امکانات،  برای تکمیل و تسریع در افتتاح پروژه تا پایان دولت حداکثر استفاده را می نماییم، ضمن اینکه باید با کم کاری و اهمال در اجرای این پروژه، برخورد مناسب قانونی شود. 
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت همچنین یادآور شد: تاکنون بالغ بر 2500 میلیارد ریال به این پروژه تخصیص یافته و جهت اتمام پروژه مبلغ 1600 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.
پروژه بیمارستانی شهریار با تعداد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار