بندرعباس - ایرنا-مدیر دفتر کانون خدمت رضوی هرمزگان گفت: طرح پرداخت حساب دفتری با عنوان «آقا حساب کردند» به مناسبت دهه کرامت و با حضور خادمان حرم رضوی در این شهرستان اجرا شد.

اسماعیل تذرو روز پنج شنبه در اجرای این طرح در جمع خبرنگاران افزود: به مناسبت ولادت امام رضا(ع) و دهه کرامت طرح پرداخت حساب دفتری با عنوان «آقا حساب کردند» امروز با حضور گروهی از خادمان و خادمیاران آستان قدس رضوی، همزمان با دهه کرامت در فروشگاه و سوپرمارکت مواد غذایی و تره بار دو محله نخل پیرمرد و کوی گلستان شهر بندرعباس آغاز شده است.
وی ادامه داد: در این طرح بدهی دفتری افرادی که مدت زیادی نسبت به تسویه حساب خود به فروشگاه و سوپرماکت مواد غذایی مراجعه نکرده بودند، تسویه شد.
مدیر دفتر کانون خدمت رضوی هرمزگان ابرازداشت: در این روزها که تبعات ناشی از بیماری کرونا، موجب شده تا برخی کسب و کارها از رونق بیفتد و برخی از اقشار آسیب پذیر نیز بیکار شوند به همین دلیل عده ای از خیران و جوانمردان، آستین همت بالا زده اند و به دست خادمان حرم مطهر رضوی و بی آن که نامی از خود آن ها برده شود، حساب های دفتری برخی بدهکاران و نیازمندان در سوپرمارکت های محلی حاشیه شهر را تسویه می کنند.
با آغاز دهه کرامت، استان هرمزگان نیز همزمان با سایر استان های کشور میزبان کاروان های زیرسایه خورشید متشکل از خدام و خادمیاران حرم رضوی است.
این کاروان تاکنون سفر خود را از شهرستان های میناب، جاسک، ابوموسی، بندرعباس، رودان درپیش گرفته و با حضور در گلزار شهیدان، مراکز درمانی، نهادهای نظامی و فرهنگی و آتش نشانی های این شهرها ضمن اهدا هدایای متبرک حرم رضوی، از تلاش های کارکنان این مجموعه ها قدردانی کرده و برایشان آرزوی سلامتی می کنند.
خدام صحن و سرای حضرت ثامن الحجج امام غریب با زمزمه صلوات خاصه امام هشتم و حمل پرچم متبرک بارگاه آن حضرت همچنین از خانواده قربانیان ...

سرخط اخبار