بیانیه باشگاه استقلال درباره نقل و انتقالات و تمدید قراردادها

ایرنا سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۰
تهران- ایرنا- باشگاه استقلال در واکنش به مصاحبه «سید حسین حسینی» و «وریا غفوری» علیه مدیران این تیم بیانیه ای را صادر کرد.

سایت رسمی باشگاه استقلال پیرو مصاحبه روز گذشته علی خطیر معاون ورزشی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه درباره مذاکره با بازیکنان باشگاه استقلال ضمن اشاره به برخی موارد و در واکنش به اظهارات بازیکنان بیانیه ای را منتشر کرد که به شرح زیر است.
۱-پ س از طرح موضوع تمدید قرارداد بازیکنان در جلسات متعدد هیأت مدیره باشگاه، با نظر کلیه اعضا مقرر شد کامران منزوی به نمایندگی از تمامی اعضا با حضور در جلسات، مسئولیت مذاکره با وریا غفوری و سیدحسین حسینی را برعهده گرفته و پس از جلسات برگزار شده گزارش جلسات و پیشنهادات طرفین را جهت تصمیم گیری به هیأت مدیره و مدیرعامل منعکس تا در خصوص شرایط تصمیم گیری شود.
پس از دریافت پیشنهادات بازیکنان، با عنایت به مصوبه هیأت مدیره و بودجه تصویب شده و درنظر گرفتن زحمات و تلاش بازیکنان عزیز در حوزه ملی و باشگاهی نهایت سقف ریالی باشگاه جهت تمدید قراردادها در نظر گرفته و مراتب به بازیکنان اعلام شد.
٢- موارد اعلامی از سوی خطیر در سایت رسمی باشگاه، مواضع و نظرات رسمی باشگاه و هیأت مدیره باشگاه بوده ضمن آنکه صحبت های مزبور به دور از توهین، حب و بغض، تحلیل و نتیجه گیری و فقط به صورت گزارشی از روند مذاکرات و توقعات طرفین از یکدیگر، جهت اطلاع هواداران و شفاف سازی و برابر با وعده داده شده به هواداران بیان شده است.
این اقدام از اولین روز نقل و انتقالات آغاز شده و از همان روز این مهم به هواداران و مالکان اصلی باشگاه استقلال اعلام شده بود که روند مذاکرات رسمی با بازیکنان به سمع و نظر آنها خواهد رسید.
٣- هیأت مدیره باشگاه ضمن تاکید بر رعایت اخلاق و پرهیز از هرگونه توهین و افترا به افراد بار دیگر اعلام ...

سرخط اخبار