باشگاه پرسپولیس پاسخ استقلال و سپاهان را داد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳
اکوفارس: روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای به اقدام دو باشگاه استقلال و سپاهان واکنش نشان داد.

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه چنین آمده است؛
اتفاقی که امروز چهارشنبه از سوی دو باشگاه درست در آستانه بازی دیگری از پرسپولیس روی داد، برای ما عجیب و غیر منتظره نیست. این برای اولین بار نیست که با این مساله روبرو می شویم و چنین هماهنگی و همبستگی جای تامل بسیار دارد.
باشگاه پرسپولیس خود را آماده سخت ترین شرایط کرده است و بعد از مسایلی که در دو بازی قبلی ما در لیگ برتر روی داد تردید نداشتیم برای این بازی نیز سناریویی جدید ترتیب داده خواهد شد که شاید برای بازی پیش رو تمام آن به این اظهارات ختم نگردد.
اعضای تیم و باشگاه و هواداران با هوشیاری تمام مسایلی که جریان دارد را زیر نظر دارند و تعجب نمی کنیم که اتحادی بزرگ برابر پرسپولیس بزرگتر شکل بگیرد.
درباره مسایل مطرح شده نیز با توجه به اینکه باید به فکر مسایل مهمتری باشیم، به قدر ضرورت و برای تنویر افکار عمومی مطالبی مطرح می شود.
قبل از هر چیز حیرت می کنیم بعضی به جهت تکرار مطالبی که کارشناسان داوری بر آن صحه گذاشته اند اینقدر بر آشفته شده اند. آقای برانکو در بالاترین حد مورد حمایت باشگاه پرسپولیس و هواداران قرار دارد و در اظهارنظری که داشتند، تنها به تکرار نظر کارشناسان فن و بی طرف پرداختند و با توجه به تاثیر مستقیم این موارد درباره نتیجه کلی جدول بازی ها، در واقع درباره حقوق از دست رفته تیم خود صحبت کردند و در ادبیات خود با نرمش و رعایت اصل احترام سخن گفته اند.
از سوی دیگر با توجه به مجموع نظرات کارشناسان داوری نکته روشن تر از روز است که اگر همه امتیازات به جای خود باز می گشت پرسپولیس اکنون در صدر جدول قرار داشت. همچنین به مسوولان باشگاه ...

[ مشاهده متن کامل باشگاه پرسپولیس پاسخ استقلال و سپاهان را داد اکوفارس ]