تهران– ایرنا– با وجود افزایش انتقادها از عملکرد دولت دونالد ترامپ نسبت به شیوع ویروس کرونا در آمریکا، عکس های منتشر شده از کاخ سفید، نگرانی ها از بی مسئولیتی دولتمردان را دوچندان کرده زیرا موارد پیشگیری از این ویروس که ابتدایی ترین آن رعایت فاصله فردی است، نادیده گرفته می شود.

شبکه تلویزیونی سی ان ان روز شنبه گزارش داد: در تصاویرمنتشر شده از امضای لایحه بسته کمک های مالی ۲.۲ تریلیون دلاری توسط دونالد ترامپ ، فقط جمهوریخواهان دیده می شوند، ضمن آنکه نشانی از رعایت فاصله فردی میان این افراد و رئیس جمهوری آمریکا دیده نمی شود.
براساس این گزارش، کاخ سفید در حالی موارد پیشگیرانه از ویروس کرونا را رعایت نمی کند که سه نماینده کنگره آمریکا به این ویروس مبتلا شده اند.
«جو کانینگهام» نماینده حزب دموکرات مجلس نمایندگان از کارولینای جنوبی و دو نماینده دیگر یکی از فلوریدا و دیگری از یوتا گفتند به ویروس کرونا مبتلا شدند.
جهش شمار مبتلایان در لس آنجلس و ایالت کالیفرنیا
براساس گزارش این رسانه، شمار مبتلایان در شهر لس آنجلس آمریکا در کمتر از یک هفته سه برابر جهش یافته و در ایالت کالیفرنیا نیز با رشد ۲۶ درصدی مبتلایان مواجه بوده است.
اکنون شمار مبتلایان در ایالت کالیفرنیا به چهار هزار و ۵۶۹ نفر و جانباختگان آن به ۹۰ نفر رسیده است.
رئیس پلیس شهر دیترویت مبتلا به کرونا
این شبکه خبری با انتقاد از عملکرد دولت ترامپ در پیشگیری از ویروس کرونا در آمریکا ادامه داد: شرایط همه گیری ویروس کرونا وخیم تر شده به گونه ای که در شهر دیترویت ایالت میشگان، شمار مبتلایان در حال افزایش است؛ از جمله جواب آزمایش رئیس پلیس این شهر و ۳۹ افسر پلیس مثبت اعلام شده است.
استمداد رئیس اداره بهداری ایالت میشیگان
دکتر «یونگ خلدون» (Jonegh Kaldun) رئیس اداره بهداری ایالت میشیگان ضمن درخواست استمداد به سی ان ان گفت: فاقد تجیهزات لازم درمانی بوده و خواستار کمک های واشنگتن و دیگر نقاط کشور هستیم.
طعنه فرماندار نیویورک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار