توصیه می کنیم مردم در کمال آرامش خریداری کنند. هم تولید سه شیفت و هم مراکز خرید سه شیفت را در دستور کار داریم.

سخنگوی دولت تاکید کرد:سانی که مبتلا به کرونا هستند در صورت خروج از قرنطینه اعمال قانون خواهند شد و باید ۱۵ روز خود را بصورت قرنطینه سپری کنند.
به گزارش ایلنا، علی ربیعی با بیان این که با گزارش وزیر بهداشت موج اول بیماری را کنترل کرده ایم، در برخی از شهرها ورودی و خروجی بیماران به یک تعادلی رسیده است، گفت: ما تخت های خالی هم داریم و این نشان می دهد این بیماری را کنترل کرده ایم. در جلسه امروز بحث این بود که ممکن است موج دوم این بیماری را داشته باشیم.
سخنگوی ادامه داد: اما برخی هموطنان متأسفانه به توصیه های بهداشتی توجه نداشتند و احتمال ایجاد موج دوم وجود دارد. پس از این گزارش رئیس جمهور ابلاغ کردند که سفرهای جدید و خروج از شهرها ممنوع می شود. آئین نامه اینکه چه کسانی برای چه کارهایی می توانند از شهرهایشان خارج شود تصویب خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه سفرهای جدید را ممنوع اعلام می کنیم، بیان داشت: از همه مردم می خواهیم در این طرح همکاری کنند. آمارها نشان می دهد در جایی که به آنجا مسافرت شده موج جدید بیماری صورت گرفته است. هیات وزیران از همه کسانی که به سفر می روند میخواهد که بازگشت خود را طوری برنامه ریزی کنند که بازگشت آن ها به روزهای آخر تعطیلات نرسد. توصیه می کنیم کسانی که به سفر رفته اند از همین امروز برای بازگشتشان اقدام کنند.
ربیعی خاطر نشان کرد: این تصمیم سخت گیرانه است، ممکن است تعدادی از مردم را ناراضی کند اما ناچاریم برای سلامت مردم تصمیمات سخت گیرانه بگیریم. (مجازات) عدم رعایت این قوانین را قوه قضائیه اعلام خواهد کرد و نیروی انتظامی نیز اقدام خواهد کرد. امروز با دستور رئیس جمهور، دولت، ادارات، فعالیت های اقتصادی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار