شرق نوشت:مردی 45 ساله دو هفته پیش درحالی که مدعی بود چند مرد مسلح او را ربوده اند، به دادسرای جنایی تهران مراجعه کرد و از سرقت 400 هزاریورویی که همراهش بود خبر داد.

او در توضیح ماجرا گفت: من برای یکی از صرافی های تهران کار می کنم و هر چندوقت یک بار به خارج از کشور می روم و مبالغی را که لازم دارند به ایران می آورم. آن روز هم مثل دفعات قبل به ترکیه رفته بودم. قرار بود مثل همیشه در فرودگاه امام خمینی یکی از همکارانم دنبالم بیاید، ولی وقتی به فرودگاه رسیدم، آن همکارم به من زنگ زد و گفت مشکلی برایش پیش آمده است و نمی تواند دنبالم بیاید، بنابراین قرار شد خودم به تهران بیایم.
وی افزود:به محوطه فرودگاه رفتم و یک ماشین گرفتم. آن خودرو من را تا نزدیک میدان آزادی برد. آنجا پیاده شدم و می خواستم با خودروی دیگری به مسیرم ادامه دهم، اما ناگهان سرنشینان یک پژوی نقره ای رنگ که کاغذی دستشان بود من را صدا کردند. وقتی به آنها نزدیک شدم دیدم آدرس می خواهند و زمانی که داشتم آدرس موردنظر را به آنها می دادم، ناگهان من را داخل ماشین کشیدند و بعد هم با تهدید سلاح گرم من را در ماشین نگه داشتند. آنها که سه نفر بودند، چندساعت من را در ماشین نگه داشتند و در آخر موبایل و کیفی را که 400 هزار یورو در آن بود از من گرفتند و در نهایت مرا در خیابان رها کردند.
در پی اظهارات این مرد، صاحب صرافی نیز به دادسرای جنایی مراجعه و شکایتی در این خصوص مطرح کرد.
در پی این شکایات بازپرس شعبه نهم دادسرای جنایی تهران پرونده را به اداره یکم پلیس آگاهی فرستاد و مأموران تحقیقات خود را با بررسی محلی که مرد میان سال مدعی بود در آنجا ربوده شده است آغاز کردند. در بررسی ها مشخص شد ادعای او صحت ندارد، چون دوربین های آن اطراف چنین تصاویری را ضبط نکرده بودند، بنابراین مرد میان سال بار دیگر برای ادامه تحقیقات احضار شد، اما او به دادسرا مراجعه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار