حمید مطهری : مهدی ترابی بازیکن توانمندی از لحاظ اخلاقی و فنی است ؛ اقدام لازم را در مورد مهدی ترابی انجام می دهیم ؛ بعید می دانم رادو مشکلی با مدیران باشگاه داشته باشد

لوگوی پارس فوتبال پارس فوتبال . یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۴۵

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ترابی هم یکی از همین بازیکنان است اما ابتدا باید دید شرایط  قراردادش در قطر چگونه است و ان شاالله اقدام های لازم را به موقع انجام می دهیم. بعید می دانم رادو مشکلی با مدیران باشگاه داشته باشد اما همیشه این مسایل مالی بوده و امیدوارم این مشکل هم حل شود.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
حمید مطهری در نشست خبری قبل از بازی با فولاد در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت:
ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا را خدمت ملت شریف ایران تسلیت می گویم. باید به تیم خودمان هم تبریک بگویم به این دلیل که از دل تیم ما نفراتی به عنوان بهترین بازیکن در پست خودشان در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شده اند. به این انجسام و کار تیمی مان افتخار کرده و بعد به این نفرات که در پست های خود بهترین شده اند تبریک می گویم.
وی افزود:
ما پرسپولیس هستیم و نیاز داریم همیشه بهترین باشیم اما بدخواهانی داریم که طبیعت فوتبال است و در این یک سال به من ثابت شده برخی عوامل درونی و بیرونی بدخواه ما هستند اما باید به راهمان ادامه بدیم.باید محکم و استوار به راهمان ادامه بدهیم و به هدف خود برسیم. ما پرسپولیس هستیم که چهار دوره قهرمان لیگ برتر شده ایم و برای پنجمین بار باید این عنوان تکرار شود تا تیم ما ابدی شود.
مربی تیم پرسپولیس تصریح کرد:
از مدیریت باشگاه و مسئولان هم می خواهم با توجه به اینکه تیم ما در هفته گذشته آرامش نداشت این امر را به پرسپولیس تزریق کنند تا با آرامش به هدف های بزرگ برسد.دوست دارم تصمیم های خوب و منطقی درباره تیم پرسپولیس اتخاذ شود.
مطهری تصریح کرد:
فولاد تیم قابل احترام، هدفمند و بابرنامه ای است . با نگاهی به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار