آنها که به روحانی و اعضای دولتش می تاختند که با اشاره به خزانه خالی و بی پولی گرا به دشمن داده است، حالا در برابر سخنان اخیر رئیس بنیاد مستضعفان سکوت کرده اند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
به گزارش نامه نیوز به نقل از روزنامه شرق، پرویز فتاح اخیرا در یک برنامه تلویزیونی گفته است: «من در بنیاد تعاون سپاه بودم، حاج قاسم آمده بود به من گفت که حقوق فاطمیون را ندارم بدهم، در سوریه کمک کن یعنی کار به جایی می رسد که حاج قاسم سلیمانی نمی تواند حقوق سپاهش را بدهد. می گفت اینها برادران افغان ما هستند و دست نیاز به امثال ما دراز می کرد...». این درحالی است که مجلس اخیرا و بعد از شهادت سردار سلیمانی ۲۰۰ میلیون یورو به بودجه سپاه قدس اختصاص داد.
ابراز سخنانی این چنین در این شرایط از سوی پرویز فتاح بسیار عجیب بود و اگرچه واکنش های زیادی در برخی رسانه ها به دنبال داشت اما با سکوت حامیان اصولگرای داخلی اش روبه رو شد.
به نظر می رسد رئیس بنیاد مستضعفان از هوشمندی لازم برای حضور در یک برنامه تلویزیونی برخوردار نیست. او سریع عصبانی می شود و واکنش هایی شبیه به رئیس پیشین خود محمود احمدی نژاد از خود نشان می دهد یا چیزهایی می گوید که نباید بگوید.
فتاح چندی قبل هم در یک برنامه تلویزیونی با مجری درگیری لفظی پیدا کرده بود و در واکنش به سؤال های مجری درباره بزرگراه تهران- شمال گفته بود شما نباید فعالیت بنیاد مستضعفان را زیر سؤال ببرید. این سؤال ها نباید در ذهن شما باشد. شما نماینده مردم نیستید؛ صداوسیما شما را گذاشته تا از من سؤال بپرسید. اگر باشد من هم نماینده مردم هستم.
حسن روحانی چندی قبل گفته بود: «اگر بنا باشد همه چیز را افشا کنیم و پول مردم را برداریم دستگاه شنود بخریم و در زندگی مردم بگذاریم، درست نیست. اینکه می گویند دولت چرا این کار را نکرد (اجرای پروژه یا...؟) بدون منابع و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار