جهانگیری با بیان اینکه مشکلات زیادی در زمینه جمع آوری زباله ها وجود دارد گفت: باید با توجه به اهمیت این مسئله ساختار مناسبی در زمینه جمع آوری زباله ها اندیشیده شود تا از ایجاد آسیب های احتمالی به سلامت شهروندان جلوگیری کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اندیمشک،  «پیمان جهانگیری» امروز (یکشنبه ۲۹ دی) در جلسه شورای سلامت، امنیت غذایی و مدیریت پسماند شهرستان اندیمشک، روح و جسم را دو رکن سلامت برشمرد و اظهار کرد: در کشور سلامت و امنیت مکمل هم هستند و با توجه به اهمیت آنها، اگر ما سلامت داشته باشیم قطعا امنیت هم خواهیم داشت.
فرماندار اندیمشک افزود: با توجه به مشکلاتی که در زمینه جمع آوری زباله ها وجود دارد اما متاسفانه هنوز ساختار مناسبی برای برطرف کردن مشکلات این زمینه اندیشیده نشده است.
وی اذعان داشت: بخشداران، شهرداران و دیگر مسئولان دست به دست هم داده اند و خوشبختانه اندیمشک در مسئله زیباسازی شهری در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد.
جهانگیری با تاکید بر رونق فضای سبز بیان کرد: رونق فضای سبز می تواند کمک بسیار ارزشمندی به گردشگری داشته باشد که در همین راستا لازم است مسئولان مربوطه تمام توان خود را به کار بگیرند.
وی با اشاره به استقبال و هجوم مسافران نوروزی در اندیمشک عنوان کرد: امسال هم باید تمامی اقدامات و برنامه ریزی ها برای پذیرایی هر چه بهتر از این مسافران تدارک دیده شود.
«عیدی گماری» نیز با اشاره به اینکه انسان بدون غذا و استفاده از مواد آبکی تا چندین روز قابلیت ماندگاری دارد گفت: انسان بدون استفاده از هوا بیشتر از سه دقیقه نمی تواند تحمل کند و به همین دلیل اهمیت و حساسیت روز هوای پاک برای تمامی مردم مشخص است.
رئیس اداره محیط زیست اندیمشک خاطر نشان کرد: آتش زدن بقایای مزارع ذرت، گندم و جو آلودگی شدیدی در سطح اندیمشک ایجاد می کنند که باعث مصرف انرژی زیادی در ارتباط با آب، برق و شست و شوی لباس ها می شود که انتطار می رود این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار