اسپاتیفای در آستانه ی آغاز سال نوی میلادی، فهرستی از محبوب ترین های این پلتفرم در سال جاری را منتشر کرد.

اسپاتیفای ، لیست محبوب ترین آهنگ های سال جاری میلادی را در قالب Wrapped منتشر کرد. در این فهرست Post Malone خواننده ی پاپ آمریکایی با ۶.۵ میلیارد بار پخش، محبوب ترین هنرمند سال روی پلتفرم اسپاتیفای است. در این فهرست همچنین بیلی الیش خواننده ی ۱۷ ساله که امسال برای اولین بار نامزد دریافت جایزه ی گرمی هم شد با ۶ میلیارد بار پخش، در رده ی دوم قرار دارد.
آریانا گرانده، تیلور سوییفت، دریک، شان مندز و کاملیا کابیو دیگر هنرمندانی هستند که در این فهرست، رکورد بیشتر از یک میلیارد بار پخش را به نام خود ثبت کرده اند.
Post Malone محبوب ترین خواننده ی سال ۲۰۱۹ روی پلتفرم اسپاتیفای بوده است
اسپاتیفای همچنین فهرستی از تمایلات موسیقیایی هر کاربر هم در اختیار کاربران قرار داده است. این فهرست براساس بازخوانی آهنگ های مورد علاقه ی کاربر و باتوجه به محتوایی که او در این سال روی اسپاتیفای گوش داده تهیه شده است.
Wrapped اسپاتیفای به یک قابلیت محبوب برای بررسی دقیق میزان گوش دادن به موسیقی در طول سال تبدیل شده است. امسال و در آستانه ی پایان اولین دهه از هزاره ی سوم، اسپاتیفای فهرستی از محبوب ترین های این دهه هم تهیه کرده است.
برای مشاهده ی لیست Wrapped اسپاتیفای، می توانید به سایت آن ( اینجا ) مراجعه کنید و وارد حساب کاربری اسپاتیفای خود شوید. همچنین اگر می خواهید لیست پخش شخصی سازی شده ی خود شامل ۱۰۰ آهنگی که بیشتر از بقیه در سال ۲۰۱۹ گوش کرده اید را ببینید، راه های زیر را امتحان کنید: به سایت Wrapped اسپاتیفای مراجعه کنید و وارد حساب کاربری اسپاتیفای خود وارد شوید. بعد از ورود، می توانید این لیست پخش را در قالب چندین اسلاید ببینید. یا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار