ساعت 24- احمدی نژاد معتقد بوده او، بقایی و مشایی یک روح در ۳ بدن هستند اما چرا مدت هاست احمدی نژاد نامی از مشایی نمی آورد یا تلاش برای آزادی او نمی کند؟

بسیاری آگاه هستند که دیده شدن برای محمود احمدی نژاد خیلی مهم است مانند آن روز که دلتنگی اش پس از درگذشت هوگو چاوز را علنی کرد یا روزی که برای آنجلینا جولی در توئیتی تصریح کرد: «با صحبت صریح شما درباره وجود تبعیض بنیادین در جهان موافقم». احمدی نژاد برای داخلی ها هم نامه می نویسد به ویژه آنکه نگران دو یار وفادارش یعنی مشایی و بقایی است. اگر به بررسی نامه های احمدی نژاد در موضوعات داخلی پرداخته شود، مشاهده می کنید که سهم بالایی از آنها به ماجرای زندانی بودن بقایی و لزوم آزادی او اختصاص دارد.
نامه احمدی نژاد به وزیر اطلاعات
۱۹ مهر بود که نوشتند: «رئیس جمهور سابق درباره حمید بقایی به وزیر اطلاعات نامه نوشت. احمدی نژاد با ارسال نامه ای خطاب به سید محمود علوی وزیر اطلاعات، ضمن تشریح اقدامات مخرب و غیرانسانی برخی عوامل موثر در دستگاه اطلاعاتی کشور علیه آقای حمید بقایی و یاران نهضت به سوی بهار، خواستار برخورد جدی وی با این عناصر شد.» 
یار من آزاد شود
نامه ها با محتوای تاکید بر لزوم آزادی بقایی زیاد است به عنوان نمونه محمود احمدی نژاد در سال۹۶ در نامه ای ضمن انتقاد به بازداشت بقایی، خواستار آزادی فوری وی شده است. او در این نامه آورده بود: «مجددا شهادت می دهم که برادر عزیزم آقای حمید بقایی فردی مومن، انقلابی و فداکار و پاک دست و خدوم و باورمند به ارزش های الهی و انسانی و مردی کاردان و مردمی است. اتهام آقای بقایی اجرای مصوبه دولت در تخصیص مجموعا سیصد میلیون تومان پاداش پایان دوره و پس از ۸ سال تلاش بی وقفه و شبانه روزی به هجده نفر از اعضای دولت بوده است که تمام نهادهای قانونی نظارتی عدم مغایرت آن با قانون را رسما اعلام کرده اند.» در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار