ده ها هکتار ساخت و ساز با ارزش میلیاردها تومان در کرمانشاه تاکنون مورد برخورد قرار نگرفته ولی تخریب آلونک ۳۰ متری یک پیرزن مستضعف طوری انجام گرفته که منجر به مرگش شده است.

به گزارش مشرق،  سه شنبه هفته گذشته یک زن سالمند کپرنشین در کرمانشاه پس از تخریب کپر محل زندگیش و انتقال وی به کمپ اردوگاه چشمه سفید توسط مأموران اجراییات شهرداری، جان خود را از دست داد. این حادثه چنان تلخ و ناباورانه بود که تقریباً تمامی اصحاب رسانه، فعالان سیاسی و اجتماعی و بسیاری از مردم نسبت به آن واکنش نشان دادند و برخورد خشن صورت گرفته با این پیرزن را مورد نقد قرار دادند.
ویدئوی زیر را در این باره ببینید:
دانلود
در انتشار اعلامیه خاک سپاری متوفی اول خرداد ماه اعلام شده و این در حالی است که برخی مسئولان از نگه داری پیکر مرحومه در پزشکی قانونی خبر دادند! این سرنخ آشکاری است که نشان می دهد برخی مسئولان دنبال سرپوش گذاشتن روی این فاجعه هستند.
مدیر اجراییات شهرداری کرمانشاه مرگ پیرزن کرمانشاهی را دارای ابعاد مختلفی دانست و گفت: حراست و حقوقی شهرداری در حال بررسی است. شهبازی ادامه داد: شهردار کرمانشاه پیگیر است نتیجه این مشخص شود موضوع زمین خواری است یا نه و کسی اگر قصور کرده یا خاطی بوده نیز باید معلوم شود.
وی در واکنش به این سوال که چرا مأموران اجراییات چنین برخورد خشنی با پیرزن فوت شده انجام داده اند، گفت: شما به این برخورد خشن می گوید؟
باید نوع برخورد شهرداری عوض شود / متاسفیم…
مدیر روابط عمومی شهرداری کرمانشاه نیز گفت: ساخت و ساز غیرمجاز و در زمین و فضای سبز، حریم رودخانه و مسیر برق فشار قوی قرار داشته است.
امیر همایون دولتشاهی افزود: اجراییات برای تخریب با حکم قضائی رفته و طبیعی است با مقاومت مواجه شده باشد، پلیس هم حضور داشته و پیرزن که پافشاری می کند، وی را خارج می کنند تا به اردوگاه چشمه سفید منتقل شود و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری