امام جمعه زاهدان: سال آینده مسئولان با جدیت مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کنند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
امام جمعه زاهدان: سال آینده مسئولان  با جدیت مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کنند
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه سال جدیدی را در پیش داریم و مردم از نظر معیشتی در تنگنا قرار دارند باید با تمام توان به هم نوع خود کمک کنیم تا همه سال خوشی را آغاز کنند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه که در مصلای قدس زاهدان برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی در طول چهل سال که به پیروزی رسیده است دستاوردهای زیادی داشته که از جمله آنها می توان به افتتاح پروژه های بزرگ ملی، تقویت توان دفاعی و موشکی، رشد دانش علمی و برخورد جدی دستگاه قضا در مقابله با مفسدان اشاره کرد.
امام جمعه زاهدان سفر رئیس جمهوری سوریه به ایران و سفر رئیس جمهوری ایران به عراق را از جمله دستاوردهای مهم کشور در حوزه بین المللی برشمرد و افزود: کشور ایران با وجود تمام مشکلات و سختی هایی که در عرصه های مختلف ملی و بین المللی داشته توانسته توفیقاتی زیادی را به دست بیاورد.
وی گفت: مشکلات اقتصادی و انجام حرکت های کور تروریستی در استان از جمله اقدامات شوم دشمنان علیه کشور بوده که با هوشیاری مردم و مسئولان به سرانجام نرسیده است.
امام جمعه زنجان: برخورد قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی منجر به دلگرمی مردم می شود
توصیه امام جمعه تبریز به رئیس جدید قوه قضائیه؛ برخورد باصلابت با دانه درشت ها
امام جمعه بجنورد: برخورد با دانه درشت ها و فساد در دستور کار رئیس جدید قوه قضاییه قرار گیرد
محامی گفت: ایران اسلامی در سالی که گذشت مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته که امیدواریم سال آینده مسئولان به این مسائل و رفع آنها با جدیت بیشتری برخورد کند.
وی یکی از راه های رسیدن به تقوا را شناخت نسبت به پروردگار و صفات او عنوان کرد و تصریح کرد: قطعاً هر انسانی که صفات خداوند را بهتر بشناسد و آنها را درک کند عاشق خداوند خواهد شد.
امام جمعه زاهدان خاطر ...

[ مشاهده متن کامل امام جمعه زاهدان: سال آینده مسئولان با جدیت مشکلات اقتصادی مردم را برطرف کنند خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم