از خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست تا زمان حذف طرح زوج و فرد و ...

ایسنا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۷
۹ روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت، ویژگی های یک خواب خوب از زبان متخصص طب خواب، ۸۹ درصد زباله گردان مهاجران غیرقانونی اند، خبر خوش فرمانده یگان محیط زیست درباره محیط بان همدانی محکوم به اعدام و آغاز پرداخت مابه التفاوت افزایش «حقوق » فروردین ماه مستمری بگیران تیتر برخی اخبار امروز اداره اجتماعی ایسنا است.

به گزارش ایسنا، اداره اخبار اجتماعی امروز (۲۲ خرداد) ۵۰ خبر روی خروجی خود منتشر کرده که برخی از مهمترین آن ها در ادامه آمده است:
۹روز تا حذف طرح «زوج وفرد» در پایتخت/ همه چیز در مورد طرح جایگزین
محسن پورسیدآقایی -معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران- ابعاد مختلف طرح حذف «زوج و فرد» و طرح جایگزین را که از اول تیرماه اجرایی می شود را تشریح کرد.
وی با اعلام خبر حذف طرح زوج یا فرد از ابتدای تیر ماه، گفت: از آنجایی که منابع متحرک، بخش عمده آلودگی هوا را بر عهده دارند می بایست تقاضای سفر را مدیریت کنیم چرا که در دنیا از دو روش دیگر یعنی تولید سوخت باکیفیت و تولید وسایل نقلیه استاندارد نیز استفاده می شود اما در کشور ما از آنجایی که بر روی دو روش فوق الذکر نمی توان نظری داد، بر همین اساس مدیریت تقاضای سفر را می توان در دستور کار قرار داد.
جزییات اقدام جدید وزارت بهداشت درباره «کولونوسکوپی در مطب»
دکتر کیانوش جهانپور -مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت- درباره دستورالعمل و نحوه انجام کولونوسکوپی در مطب که اخیرا از سوی معاونت درمان ابلاغ شده و موافقان و مخالفانی را به همراه داشته، توضیح داد.
مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت درباره مصوبه اخیر معاونت درمان وزارت بهداشت مبنی بر انجام کولونوسکوپی در برخی مطب ها، گفت: از آنجایی که به طور کلی آندوسکوپی و به ویژه کلونوسکوپی نیازمند نوعی آرام سازی افراد است، باید در مراکز و مطب هایی انجام شود که از سوی وزارت بهداشت مورد بازدید قرار گرفته، مجوزهای مربوطه را دریافت کرده و حداقل های لازم را برای انجام این کار داشته باشند.
ویژگی های یک خواب خوب از زبان متخصص طب خواب
آیا ...

سرخط اخبار