۳۲۸۰ نهال با اجرای طرح «هر جوان یک نهال» در اردبیل غرس می شود

خبرگزاری مهر دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵

به گزارش خبرنگار مهر ، بهرام آقاخانی عصر دوشنبه در اجرای طرح کاشت نهال به یاد شهدای استان افزود: به مناسبت فرارسیدن هفته جوان با غرس ۱۸۰ نهال در استادیوم بیست هزار نفری علی دایی اردبیل یاد و خاطره شهدای ورزشکار نیز گرامی داشته شد.
وی با قدردانی از همکاری سازمان های منابع طبیعی و آبخیزداری، محیط زیست، استانداری، شهرداری و سایر بخش های مرتبط، افزود: در طول اجرای این طرح نمی توان از نقش مهم سازمان های مردم نهاد استان و مدارس به سادگی عبور کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه کاشت نهال ها به مرور زمان اجرایی می شود، یادآور شد: «هر جوان یک نهال» از جمله طرح هایی بوده که با هدف زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای والامقام استان در شهرستان های اردبیل، مشگین شهر و خلخال اجرایی شد.
آقاخانی ادامه داد: همزمان با هفته منابع طبیعی این طرح در دو شهرستان مشگین شهر و خلخال اجرایی شد اما به دلیل نامساعد بودن شرایط جوی طرح مذکور در شهرستان اردبیل طی امروز برگزار شد.
وی با اشاره به حضور ارزشمند و مناسب جوانان در اجرای این طرح بزرگ، افزود: سازمان های مردم نهاد به مانند سایر فعالیت ها در این حوزه نیز ورود جدی و مناسبی را از خود به نمایش گذاشتند و به مانند همیشه یاریگر نهادها و دستگاه های اجرایی در خدمات رسانی و صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست هستند.