کولاکوویچ: هدفمان قطعا قهرمانی است

خبر آنلاین چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴
سرمربی تیم ملی والیبال گفت: هدف ما قطعا قهرمانی در آسیا است. خواسته ی ما گرفتن مدال طلا مقابل چشمان تماشاگران است ولی باید گام به گام پیش برویم و اول به مصاف سریلانکا می رویم و سپس با دیگر رقبا بازی می کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ ایگور کولاکوویچ ، درباره بازی تیمش مقابل استرالیا که با برتری سه بر صفر تیم ایران به پایان رسید گفت: در ابتدای بازی، افت و خیز زیادی داشتیم ولی در اواسط بازی همه چیز بهتر شد و در نهایت سه بر صفر برنده شدیم. من فکر می کنم که تیم ما آماده است.
سرمربی تیم والیبال ایران درباره شانس تیمش در رقابت های تهران به سایت فدراسیون والیبال گفت: هدف ما قطعا قهرمانی در آسیا است. خواسته ی ما گرفتن مدال طلا مقابل چشمان تماشاگران است ولی باید گام به گام پیش برویم و اول به مصاف سریلانکا می رویم و سپس با دیگر رقبا بازی می کنیم.
او در پایان و در پاسخ به این سوال که تیم استرالیا را چه قدر متفاوت نسبت به وضعیت آن ها لیگ ملت ها دیده است، گفت: به نظرم تیم ها از ترکیب بازیکنان زیادی استفاده کرده اند. مثلا با حضور بازیکنی مثل ادگار که بازیکن مهمی در استرالیا است، تیم استرالیا قوی تر از قبل شده و بهتر بازی می کند. به طور کلی فکر می کنم آن تیم استرالیا که در لیگ ملت ها بازی کرد با تیمی که در رقابت های تهران به میدان می رود، نزدیک هستند.
255 41

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار