بهترین گزینه از نظر قیمت، هوآوی P۳۰ Lite است. سامسونگ Galaxy A۵۰ بهترین پردازنده و دوربین سلفی را دارد. شیائومی Redmi Note ۸ Pro باطری فوق العاده ای دارد و کیفیت دوربین اصلی آن بی نظیر است. نوکیا ۸.۱ هم از نظر فیلمبرداری عملکرد بهتری دارد

بهترین گوشی های موبایلی که می توانید با بودجه چهار میلیونی بخرید، به ترتیب سامسونگ Galaxy A50، شیائومی Redmi Note 8 Pro، هوآوی P30 Lite و نوکیا 8.1 است. البته این رتبه بندی صرفا نظر شخصی است. ممکن است پارامتر هایی که برایتان مهمتر است، این رتبه بندی را بر هم بزند. مثلا از نظر قیمت بهترین گزینه هوآوی P30 Lite است. سامسونگ Galaxy A50 بهترین پردازنده و دوربین سلفی را دارد. شیائومی Redmi Note 8 Pro باطری فوق العاده ای دارد و کیفیت دوربین اصلی آن بی نظیر است. نوکیا 8.1 هم از نظر فیلمبرداری عملکرد بهتری دارد. این گزارش جزء به جزء ویژگی این چهار موبایل را با هم مقایسه کرده تا دید بهتری به شما بدهد.
 اگر با بودجه چهار میلیونی بخواهید سراغ خرید موبایل بروید، از هر برند یکی دو گزینه پیش روی شما قرار دارد. اگر طرفدار سامسونگ هستید احتمالا بهترین گزینه گوشی سامسونگ Galaxy A50 با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی و رم شش گیگابایتی باشد که چهار میلیون تومان قیمت دارد و کل بودجه شما را به خود اختصاص خواهد داد. توجه داشته باشید که این گوشی با حافظه ۶۴ و رم چهار گیگاباتی هم به بازار عرضه شده که قیمت آن ها تا ۳۰۰ هزار تومان پایین تر است.
در بین گوشی های سامسونگ که می توان با بودجه چهار میلیونی خرید، نام Galaxy M30s با حافظه ۶۴ و رم چهار گیگابایتی هم به چشم می خورد که بین سه میلیون و ۷۰۰ هزار تا چهار میلیون تومان در فروشگاه های مختلف قیمت گذاری می شود.
هوآوی دو گوشی موبایل با بودجه چهار میلیونی روی پیشخوان فروشنده دارد. یکی هوآوی P30 Lite با رم شش گیگابایتی دیگری Y9s با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی است. آن ها بین سه میلیون و ۵۰۰ تا سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار