به گزارش خبرنگار مهر ، محمد امامی امین صبح شنبه در جلسه هماهنگی اجرای کانال انتقال آب از سد ماملو که با حضور محمد چالویی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری و مسئولین اجرایی و پیمانکاران در محل استانداری تهران برگزار شد با اشاره به مشکلات موجود در پروژه انتقال آب از سد ماملو به نیروگاه شهدای پاکدشت و صنایع پایین دست گفت: برای تسریع در برطرف کردن مشکلات پروژه سد ماملو مقرر شد در هفته جاری با حضور مسئولین اجرایی در محل پروژه، برای بررسی مشکلات به صورت کارشناسی و رفع آن ها اقدام شود.
وی گفت: طرح انتقال آب از سد ماملو به نیروگاه شهدای پاکدشت و صنایع پایین دست در مجموع ۲۲ کیلومتر می باشد که ۱۱ کیلومتر آن با لوله های با قطر ۶۰۰ میلی لیتر و مابقی آن با لوله قطر ۵۰۰ میلی لیتر است.
امامی امین برای سرعت بخشیدن به روند پروژه گفت: پیمانکار این پروژه با ماشین آلات و ابزار خود در محل حضور داشته باشد تا با سرعت بعد از اتمام جلسه و برطرف کردن مشکلات، کار خود را آغاز کند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران در خصوص اعتبار این طرح عنوان داشت: دربودجه بندی جدیدبرای اجرای این طرح مهم ۳۷ میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.
وی در خصوص زمان اتمام پروژه عنوان داشت: با بررسی و برنامه ریزی های انجام شده در نظر داریم این پروژه در ۲۲ بهمن ماه سال جاری به اتمام برسد.

سرخط اخبار