معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عاملان قتل موبایل فروش اسلامشهری که پس از قتل، متواری شده بودند خبر داد.
به گزارش ایلنا، سرهنگ "مهدی سرپناه" اظهار داشت: ساعت ۰۹۳۰ روز جمعه ۸ فروردین ماه، ماموران کلانتری ۱۱ امام زاده عقیل(ع) شهرستان اسلامشهر از سرقت در یک موبایل فروشی مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد، ۳ سارق که صورت خود را با نقاب پوشانده بودند، با سلاح سرد وارد مغازه موبایل فروشی شده و با تهدید و درگیر شدن با صاحب مغازه، ضمن به قتل رساندن وی، اقدام به سرقت گوشی های تلفن همراه داخل مغازه می کنند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از ماموران مجرب پلیس آگاهی، اقدامات فنی و اطلاعاتی خود را برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات فنی و تخصصی، در کمتر از ۲۴ ساعت، ضمن شناسایی عاملان وقوع این جنایت، موفق شدند طی یک عملیات منسجم، آنان را در یکی از محلات شهرستان اسلامشهر دستگیر کنند.
سرهنگ سرپناه با اشاره به اینکه متهمان هیچ گونه سابقه کیفری نداشته اند، افزود: تعداد ۵۳ دستگاه گوشی تلفن همراه و چند عدد هندزفری و یک قبضه سلاح سرد به کار رفته در سرقت، از متهمان کشف شد.
به گزارش سایت پلیس، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه متهمان به مرجع قضائی تحویل داده شدند خاطر نشان کرد: با توجه به اپیدمی ناشی از شیوع ویروس کرونا که شرایط منحصر به فردی را برای زندگی اجتماعی رقم زده است، توصیه های بیش از پیش، توجه به اصل پیشگیری وضعی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار