آی اسپورت - بخشهای مهم گزارش روزنامه جام جم درباره هروویه میلیچ را برایتان انتخاب کردیم. این روزنامه روایتی جدید درباره بازگشت مدافع کروات استقلال به کشورش منتشر کرده است:
خبرهای رسیده از داخل باشگاه استقلال حکایت از آن دارد این بازیکن با ساختن یک داستان دروغین، توانسته پاسپورتش را از کاظم قیم مسؤول روابط بین الملل استقلال بگیرد. او با ادعای این که به روادیدش در سفارت کرواسی نیاز دارد، آن را به دست آورده و پیش از دربی، اقدام به خرید بلیت کرده است.
میلیچ قصد داشت در ۳۱ سالگی دو فصل دیگر قراردادش را تمدید کند ولی باشگاه تن به این خواسته نداد. بعد از خروج ناگهانی میلیچ از کشور برای آنها کاملا ثابت شده که این بازیکن قصد داشته سر استقلال کلاه بگذارد! هدف میلیچ این بود دو سال قراردادش را تمدید کند و بعد از آن کشور را ترک کند. این یک مزیت فوق العاده برای مدافع چپ استقلالی ها داشت. در آن صورت می توانست به خانه اش در کرواسی بازگردد و در حالی که مشغول خوشگذرانی با خانواده اش است، هزاران هزار یورو از استقلال پول بگیرد!
میلیچ برای فصل آینده ۲۵۰ هزار یورو و برای فصل بعد از آن هم ۳۰۰ هزار یورو از باشگاه درخواست داشت. اعضای هیات مدیره استقلال هم وقتی در این باره مشورت کردند به این نتیجه رسیدند که خواسته مالی او عجیب و غریب است و بنابراین نمی توانند قراردادش را تمدید کند. میلیچ هم وقتی دید به هدفش نرسیده تصمیم گرفت با همین قرارداد ۲۰۰ هزار یورویی ایران را ترک کند! باشگاه استقلال حالا مجبور خواهد بود دستمزد کامل فصل جاری این بازیکن را پرداخت کند چراکه او طبق بندی از قرارداد در صورت عدم دریافت دو ماه از دستمزدش، آزادانه می تواند فسخ ...

سرخط اخبار