مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: مشکل مقطعی چاپ و صدور دفترچه درمانی در شعبات و کارگزاری ها رفع شده است.

بهروز کریمی مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی در گفت وگو با فارس درباره کاهش دفترچه های تأمین اجتماعی به دلیل کمبود کاغذ در شعبات و کارگزاری های این سازمان اظهار داشت: در مقطعی مشکلی در خصوص چاپ دفترچه های تأمین اجتماعی داشتیم که در حال حاضر مشکلی در این خصوص وجود ندارد و جای نگرانی نیست.
وی افزود: 17 درصد نیز افزایش تولید دفترچه نسبت به دفترچه های مصرفی داشته ایم.
مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: در حال حاضر هیچ مشکلی برای توزیع دفترچه های درمانی در شعب سازمان تأمین اجتماعی نداریم و اگر کارگزاری ها و شعب با کمبود برگه مواجه شدند به ادارات کل تأمین اجتماعی مراجعه و دفترچه مورد نیاز را تأمین کنند.
کریمی خاطرنشان کرد: بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی نیز در صورت وجود مشکل در شعبات و کارگزاری ها با شماره 1420 تماس بگیرند و در اسرع وقت مشکل آنها مورد رسیدگی قرار می گیرد.
وی بیان داشت: در حال حاضر تولید دفترچه های درمانی سازمان تأمین اجتماعی رایگان است و هزینه ای از بیمه شدگان اخذ نمی شود.
مدیرکل نام نویسی و حساب های انفرادی سازمان تأمین اجتماعی گفت: بخشی از خدمات بیمه تأمین اجتماعی به بیمه شدگان حضوری و بخش دیگر هم غیرحضوری است که باید به سامانه تأمین اجتماعی مراجعه و خدمات لازم را دریافت کنند.
کریمی افزود: مراکز ملکی سازمان تأمین اجتماعی از سال 95 تاکنون بدون دفترچه بیمه خدمات لازم را به بیمه شدگان به همراه کد ملی ارائه می دهد، نسخه و داروی آنها نیز به صورت الکترونیکی ثبت می شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر تمامی مراکز درمانی تأمین اجتماعی خدمات لازم را به صورت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار