بسیاری از کارگران جنسی از انجام چنین کاری شرمگین هستند و آینده دیگری را برای خود نمی بینند . آنها بر این باورند که جای دیگری برای آنها وجود ندارد.

کارگران جنسی در روستای "داولاتدیا"ی بنگلادش زندگی سختی دارند و در طول زندگی رفتار خوبی با آنها نمی شود. با این وجود این کارگران پس از مرگ نیز با مشکلاتی ویژه روبه رو هستند. جسد آنها به درون قبرهای بی نام و نشان یا درون رودخانه ها پرت می شود.
به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری فرانسه ، "حمیده بیگم" یکی از اولین کارگران جنسی فاحشه خانه "داولاتدیا" است با شکستن تابوها با آئین و مراسم اسلامی دفن شد. در روستای داولاتدیا فحشا قانونی اما غیراخلاقی محسوب می شود.
تعداد زیادی از زنان برای مراسم تشییع این زن 65 ساله جمع شده و گریه کردند. اما آنها در این گردهمایی موفقیت نسبی در مراسم تدفین یک کارگر جنسی را نمایش دادند.
فاحشه خانه "داولاتدیا" یکی از 12 مرکز قانونی فحشا در بنگلادش است/ عکس: خبرگزاری فرانسه
دختر حمیده بیگم که کار و پیشه مادرش را ادامه می دهد در این باره گفت: هرگز تصور نمی کردم مادرم با چنین مراسمی وداع کند.
وی در ادامه افزود: پس از مرگ، با مادرم مانند یک انسان رفتار شد.
فحشا در جامعه بنگلادش با اکثریت جمعیت مسلمان قانونی و در عین حال غیراخلاقی و غیر دینی است. به همین دلیل روحانیان دینی این کشور در دهه های گذشته، نماز خواندن برای جنازه کارگران جنسی را رد کردند.
پس از مرگ بیگم، خانواده وی قصد داشت تا مانند دیگر کارگران جنسی این کشور، جسد وی را در یک گور بی نام و نشان قرار دهند.
اما پس از مرگ او، ائتلافی از کارگران جنسی از پلیس محلی خواست تا مراسم تدفین مناسبی برای او برگزار کنند. آنها از پلیس خواستند تا روحانیان را برای انجام این بدرقه ابدی راضی کنند.
مراسم مذهبی و اسلامی برای کارگران جنسی در بنگلادش اجرائی نمی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار