رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه سنگین در جاده های منتهی به شمال کشور، گفت: اغلب تصادفات به وقوع پیوسته در استانهای غربی و جنوبی به دلیل خستگی و خواب آلودگی بوده است.

- اخبار اجتماعی -
سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگو با خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا  درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه (مهران، شلمچه، چزابه و خسروی) اظهار کرد: ترافیک در مسیر رفت و برگشت محور مهران به ایلام محدوده های کنجان چم، کمربندی مهران، صالح آباد و تونل آزادی به صورت مقطعی سنگین و نیمه سنگین است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ادامه داد: ترافیک از سمت محور ایلام به ایوان، سرابله، حمیل، اسلام آباد و کرمانشاه پرحجم و در مقاطعی نیمه سنگین است.
وی تصریح کرد: ترافیک در مسیرهای رفت و برگشت محورهای خرمشهر شلمچه، حمیدیه  بستان و بستان چزابه روان است.
این مقام انتظامی با اشاره به ترافیک پرحجم و روان در محورهای کرمانشاه ایلام و اسدآباد به همدان، گفت: ترافیک در محور سرپل ذهاب به قصرشیرین و مرزخسروی در هر دو مسیر رفت و برگشت پرحجم و در برخی مقاطعی نیمه سنگین است.
رحمانی با بیان اینکه قسمت اعظمی از بار ترافیکی برگشت زائران اربعین طی امروز و فردا شکل می گیرد، متذکر شد: اغلب تصادفات به وقوع پیوسته در استانهای غربی و جنوبی به دلیل خستگی و خواب آلودگی بوده است.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور در توصیه مؤکد از رانندگان خواست، پس از استراحت کافی برای رانندگی اقدام کنند.
وی همچنین به ترافیک سنگین در محور قدیم تهران بومهن محدوده پلیس راه جاجرود و محور کرج چالوس در محدوده های کیلومتر یک تا هفت، آدران، عسل کوچ، سدکرج و تونل پنج اشاره و خاطرنشان کرد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال جاده هراز و در محدوده های مبارک آباد، امام زاده هاشم، پلور، سه راهی لاسم، امام زاده علی، آبسک، ...

سرخط اخبار