فرماندار مشگین شهر گفت: پیگیری ها برای سرمایه گذاری شستا در شهرستان مشگین شهر ادامه دارد و در این راستا ۵۰ هکتار از اراضی ملی و دولتی برای احداث گاوداری صنعتی ۳۰۰۰ رأسی اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر صمدی بعدازظهر امروز در جلسه کمیته جذب و حمایت از سرمایه گذاری شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: پیرو جلسه ای که با مدیریت شرکت شستا انجام شده بود، پیگیری ها برای سرمایه گذاری شستا در شهرستان مشگین شهر ادامه دارد و در این راستا ۵۰ هکتار از اراضی ملی و دولتی برای احداث گاوداری صنعتی ۳ هزار رأسی اختصاص یافت.
وی افزود: در این زمینه امروز جلسه ای بین نماینده شرکت شستا و دستگاه های اجرایی مربوطه تشکیل شد و تمامی ادارت به استعلامات قانونی ۱۴ گانه جواب مثبت دادند.
فرماندار مشگین شهر بیان کرد: در ارتباط با زمین و زیرساخت ها و تأمین آب مورد نیاز در محل پروژه که در سه راهی روستای کنگرلو از بخش مشگین شرقی قرار دارد، قول مساعد داده شد.
پیگیری سرمایه گذاری شستا در ۷ طرح مشگین شهر
صمدی ادامه داد: مقرر شد شرکت شستا نماینده قانونی خود را معرفی نماید تا مراحل تشریفات قانونی انتقال زمین از طریق استان اردبیل انجام گیرد.
وی تصریح کرد: از ۷ طرح درخواستی جهت سرمایه گذاری شرکت شستا در مشگین شهر، فعلا یک مورد نهایی گردیده است و بقیه موارد مطرح شده نیز توسط نماینده مردم مشگین شهر در مجلس و مسؤولان استانی و مدیران شرکت شستا پیگیری می شود تا به زودی شاهد تحول عظیم در بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و ... در شهرستان مشگین شهر باشیم.
- انتهای پیام/۳۴۶۳/۸۳۲/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار