ایسنا/بوشهر نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها عنوان کرد: محور ارتباطی کاکی-شیخیان اهمیت بسیاری برای مردم بخش کاکی دارد و فاصله زمانی و مسافت میان این بخش با روستاهای مجاور را حدود ۳۵ کیلومتر کاهش می دهد اما با این وجود به دلیل نبود اعتبارات متوقف شده است.

سید علی اکبر فاطمی در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه پل شیخیان -واقع در شهرستان دشتی- چندین سال است که در دست اقدام است، افزود: اهمیت این پل به سبب راه ارتباطی بین کاکی و روستاهای اطراف شیخیان تا سمت زیارت، کبگان، گلستان و... که برای مردم بسیار مهم و ضروری است و اینکه مردم امورات و کارهای خود را با بخش کاکی برطرف کرده و همچنین بعد مسافتی که اگر بخواهند دور بزنند اختلاف مسیر حدود ۳۰ الی ۳۵ کیلومتری دارد اما اگر از این راه تردد کنند بعد مسافت و زمان رفت وآمد کمتر خواهد شد.
وی ادامه می دهد: بعضی مواقع که به شکل ناقص به آن رسیدگی شده و دهانه پل قابل استفاده می شود مردم استفاده می کنند اما با اندک آبی که بر اثر بارندگی می آید تمام اقداماتی که صورت گرفته از بین می رود و نتیجه فعالیت پیمانکار طی این سالها این است که درصد زیادی از کار انجام شده و یک سری مقدمات و زیرساخت های آن آماده است منتها به دلیل کمبود بودجه و نبود اعتبارات پیمانکار دیگر کار را ادامه نداد و این مسیر معلق باقی مانده است.
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها خاطرنشان کرد: چندین بار و از طرق مختلف و با واسطه قرار دادن نماینده حوزه، استانداری، فرمانداری، و حتی وزارتخانه پیگیری کردیم اما متاسفانه همکاری نمی شود، تاکید ما برای آسایش مردم و از بین نرفتن بیت المال است، چرا که درصدی از کار انجام گرفته و بخشی از پروژه انجام است. انتظار داریم که مسئولین محترم تاکید کرده با پیمانکار صحبت کرده و مبلغی اعتبار در نظر بگیرند تا کار ادامه پیدا کند. کار انجام دادن یک وجه است و انجام نشدن آن نیز یک وجه، زیرا اگر این کار رها شود همان درصدی هم که کار شده نیز از بین ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار