شکست سپاهان و ذوب آهن در لیگ هندبال بانوان، صعود تیم ملی فوتبال بانوان در رده بندی جهانی و تمدید قرارداد کلوپ با لیورپول از مهم ترین رویدادهای ورزشی استان، کشور و جهان در روزی که گذشت، بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، در روز 22 آذر ماه علاوه بر این که لیگ برتر فوتبال بانوان برگزار شد و تیم های اصفهانی برنده شدند، لیگ برتر هندبال بانوان نیز برگزار شد.
مهم ترین رویدادهای ورزشی استان اصفهان
✅ در هفته نهم فوتبال بانوان باشگاه های کشور در ورزشگاه صفائیه مبارکه، سپاهان میزبان زاگرس شیراز بود که با نتیجه پرگل 11 بر صفر پیروز شد؛ هاجر دباغی بهترین گلزن سپاهان در این فصل در این دیدار 4 گل به ثمر رساند، رقیه شهبازی و صفورا جعفری هت تریک کردند و فاطمه کریمی هم یک گل برای سپاهان به ثمر رساند.
دیگر تیم اصفهانی، ذوب آهن نیز در بوشهر به مصاف تیم انتهای جدولی پارس جنوبی رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید تا 3 امتیاز این دیدار را از آن خود کند، در این دیدار فرزانه نصر 2 گل و نرگس زهری یک گل برای ذوب آهن به ثمر رساندند.
سپاهان با 3 امتیازی که کسب کرد 20 امتیازی شد و جای پالایش گاز ایلام را در رده سوم جدول گرفت.
✅ در لیگ برتر هندبال بانوان تیم ذوب آهن اصفهان که در ورزشگاه ملت میزبان تأسیسات دریایی تهران بود به نتیجه 22 بر 14 تن به شکست داد، تأسیسات دریایی با این پیروزی در رده دوم جدول باقی ماند.
سپاهانی ها هم در کیش در دیداری حساس 27 بر 23 مغلوب میزبانش هواپیمایی کیش ایر شدند؛ سپاهان با هفت امتیاز در رده پنجم و ذوب آهن با شش امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته اند.
✅ در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور گیتی پسند اصفهان با نتیجه پر گل مقابل شاهین کرمانشاه به پیروزی رسید، در این دیدار گیتی پسند با نتیجه 7 بر 4 شاهین کرمانشاه را شکست داد؛ گل های گیتی پسند را حمید احمدی، محمدرضا سنگ سفیدی و علی اصغر حسن زاده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار