استاندار ایلام با نگران خواندن آمار فوتی ها ی کرونا ویروسدر استان ایلام گفت:آمار فوت شدگان کرونا ویروس در ایلام به ۱۹ نفر رسیده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام ؛ حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام، شاکرمی فرمانده سپاه استان و صادقیان شهردار ایلام صبح امروز از غسالخانه شهر ایلام بازدید کردند.
آخرین اخبار کرونا در سیستان و بلوچستان| عملکرد مطلوب علوم پزشکی در غربالگری / 85 درصد مردم غربالگری شدند
ظرفیت تخت های بیمارستانی برای مبتلایان به کرونا در ایلام قابل قبول و پاسخگوست
سپاه آذربایجان شرقی در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس / توزیع 25 هزار بسته بهداشتی در مناطق محروم
 قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام در حاشیه این بازدید ضمن اینکه از مردم و دستگاه های ذی ربط خواست که پروتوکل مربوط به کفن و دفن بیماران فوتی کرونا را بطور کامل رعایت کنند، از ایجاد غسالخانه مخصوص بیماران کرونایی خبر داد و گفت: مردم بدانند که در صورت مبتلا شدن به این بیماری حتی اعضای خانواده هم نمی توانند بطور مستقیم در مراسم تشییع و دفن آنان حضور پیدا کنند پس علاج واقعه را قبل از وقوع بایست کرد تا بیش از این شاهد این اتفاقات تلخ و آزار دهنده نباشیم.
وی در ادامه نسبت به آمار فوتی ها در اثر بیماری کرونا هشدار داد و گفت: اگرچه تا صبح امروز آمار مبتلایان در استان به 5 نفر نسبت به روزهای گذشته کاهش یافته است اما متاسفانه آمار فوتی ها نسبت به جمعیت استان نگران کننده است و مردم بایست هشدارها را در این رابطه جدی بگیرند و با در خانه ماندن نسبت به قطع هرچه سریع تر زنجیره انتقال اقدام نمایند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار