کاندیداهای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان معرفی شدند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان ، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان را در بیانیه ای به شرح زیر اعلام کرد:
امام جمعه کرمان: شرکت در انتخابات دشمن را ناامید می کند
امام جمعه کرمان: رقابت های انتخاباتی باید سالم و اخلاق مدارانه باشد
بسم الله الرحمن الرحیم
اقتصاد، فرهنگ، پیشرفت علمی و مسائلی از این قبیل بسیار مهم است اما اساس همه ی این مسائل انتخابات است چرا که اگر انتخابی عمومی، قوی و درست انجام شود، همه ی مشکلات به تدریج حل خواهد شد.
"مقام معظم رهبری"
ملت ایران که امروز عزیز و سربلند در مقابل استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار ایستاده است، بیش از 40 سال مقاومت تحت رهبری های امامین انقلاب و تقدیم هزاران شهید و حضور مستمر در صحنه های مختلف به این جایگاه رسیده است.
"انتخابات" همواره یکی از شاخص های مردمی بودن نظام بوده که دشمن برای کمرنگ کردن آن تلاش می نماید، اما ملت با هشیاری و اطاعت از فرامین رهبری این وظیفه ی سیاسی را با شکوه و عظمت خاص انجام داده و دشمن را ناکام گذاشته و آماده است در دوم اسفند نیز بعد از راهپیمایی باشکوه 22 بهمن حماسه ای دیگر خلق و رشد انقلابی خود را پای صندوق های رأی به رخ جهانیان بکشد.
در راستای برگزاری باشکوه این حماسه و به منظور وحدت نیروهای انقلابی و ولایی استان:
اولاً با همفکری و همدلی نیروهای انقلابی و تشکل های ارزشی شورای ائتلاف نیروهای انقلابی تشکیل و از حدود 6 ماه قبل فعالیت خود را آغاز و شوراها را در مرکز و اکثر شهرهای استان تشکیل گردید.
ثانیاً هدف اصلی شورا در وحله ی اول تلاش برای شکل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار