اقتصاد ایران: حرکت اخیر مسئولین قوه قضائیه در خصوص پروژه "پدیده شاندیز" بسیار شجاعانه و در راستای "منافع ملی" بوده است که باید اینگونه تصمیمات و تابو شکنی ها بیش از پیش در دستور کار این قوه قرار گیرد.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، محمدرضا سبزعلیپور اقتصاددان و رئیس مرکز تجارت جهانی ایران در صد و سومین نشست ماهانه خود با اعضاء مرکز جامع صادراتی ایران طی سخنانی به عملکرد مثبت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس محترم قوه قضائیه پرداخت و ضمن قدردانی از شجاعت و روشنفکری ایشان صراحتاً تأکید نمود که تصمیمات سنجیده و تابو شکنی های پسندیدۀ مسئولین "قوه قضائیه" طی روزهای اخیر فعالان اقتصادی را به کار و به آیندۀ کسب و کار و فعالیتهای شان امیدوار کرده است.
وی افزود: از گذشته دور تا به امروز نام "قوه قضائیه" و "دستگاه قضا" برای همگان مساوی بود با بگیر و ببند، دستبند، لباس آبی سرمه ای راه راه و نهایتاً بازداشتگاه و زندان!! دادگاه و دادسرا یعنی دستگاه قهریه ای که نه شاکی و نه متشاکی (متهم) از نحوۀ رسیدگی به پرونده ها و همچنین طرز برخورد پرسنل و بعضاً رفتار قضات راضی نبودند!!
اما با آمدن آیت الله سید ابراهیم رئیسی به دستگاه قضا و انتصاب ایشان با حکم "امام خامنه ای" به ریاست قوه قضائیه آنهم با مأموریتی خاص و مهم، حرفهای جدیدی در قوه قضائیه شنیده شد و مقرر گردید تا نه تنها رفتار و گفتار قضات و پرسنل با مردم و مراجعه کنندگان اَعم از شاکی و متشاکی (متهم) تغییر کند بلکه مبارزه با اژدهای هفت سر فساد و برخورد شدید با مفسدین و همچنین احقاق حقوق ملت نیز بطور جدی آغاز شود.
علیپور اظهار داشت: خوشبختانه حضرت آیت الله رئیسی از اولین روزهای کاری خود در قوه قضائیه، عملکردی انقلابی و ضد فسادی را در پیش گرفتند و با فعالیت مقتدرانه خود، مردم و فعالان اقتصادی را خوشحال و نسبت به آینده امیدوار کردند، ضمناً حضور ایشان در رأس هرم قوه قضائیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار