آقای مشاور! هر نظرسنجی دولتی را که قبول دارید منتشر کنید

مشرق نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۶:۵
طبق این نظرسنجی، محبوبیت روحانی شدیدا کاهش یافته و او بعد از سلیمانی، ظریف، رئیسی، قالیباف و احمدی نژاد، در جایگاه ششم قرار گرفته است.

به گزارش مشرق ، روزنامه «کیهان» در ویژه های خود نوشت:
بالا رفتن محبوبیت رئیس جدید قوه قضائیه در اثر خدمت بی شائبه به مردم و همت برای مبارزه با مفاسد کلان، با ناراحتی و تشکیک مشاور رئیس جمهور مواجه شد و حال آنکه یکی از نظرسنجی هایی که افزایش محبوبیت آیت الله رئیسی را نشان می دهد، نظرسنجی وزارت اطلاعات است.
حسام الدین آشنا اخیرا در توییتر نوشت «برای دولت و دیگران؛ اگر می خواهید مردم ادعاها را باور کنند؛ نام و سابقه مؤسسات نظرسنجی، جامعه نمونه، مدل نمونه گیری، حجم و پراکنش نمونه، سؤالات، و داده های خام نظرسنجی ها را در دسترس عموم قرار دهید و نتایج را به صورت کامل منتشر کنید. نظرسنجی، دماسنج و فشارسنج اجتماعی است آن را بی اعتبار نکنید.»
بیشتر بخوانید:
در واکنش به این موضع گیری، امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس تاکید کرد: آقای آشنا گفته منبع آمار استقبال ۷۶ درصدی مردم از رویکرد جدید قوه قضائیه کجاست؟ شما از وزیر اطلاعات بپرسید به شما خواهند گفت. البته این روزها نظرسنجی ها به روش بسیار علمی و پیشرفته جدید!! که اخیرا توسط رئیس دولت مطرح شده و آن هم نظرسنجی از داخل ماشین و با دیدن چهره مردم هستش نمی رسد.
امیر حسین قاضی زاده نماینده مردم مشهد نیز در این زمینه تصریح کرد: وزارت اطلاعات دولت آقای روحانی آماری از موفقیت و امیدآفرینی قوه قضائیه داده است. سرشاخه عملیات روانی دولت در آمار تشکیک کرده. آقای آشنا که روزگاری معاون وزارت اطلاعات بوده، آمارهای وزارت را قبول ندارد؟
وی اضافه کرد: آقایان! یک نفر دارد کار می کند، به جای تلاش برای متوقف کردن او، شما هم کار بکنید.
عصبانیت و ترش رویی آقای آشنا در حالی است که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار