موضوع ادامه همکاری علیرضا جهانبخش و باشگاه برایتون تبدیل به یک علامت سوال بزرگ شده که قرار است به زودی درباره آن تصمیم گیری شود.

سپهر ستاری: علیرضا جهانبخش در این فصل از رقابت های لیگ برتر انگلیس با وجود دقایق کم حضورش عملکرد بدی نداشت ولی سرمربی برایتون نشان داده اعتقاد چندانی به ستاره ایرانی ندارد و این موضوع را با خط زدن های پیاپی او از لیست این تیم نشان داده است.
در واقع پاتر از همان ابتدای فصل نشان داد علاقه چندانی به استفاده از جهانبخش ندارد و علیرضا برای حضور در میدان مجبور شد 16 هفته صبر کند تا با حضور 22 دقیقه ای برابر وولورهمپتون برای اولین بار در فصل جدید لیگ برتر به میدان برود. حضوری که چندان دوام نداشت و جهانبخش برای بازی کردن دوباره مجبور شد چهار هفته صبر کند؛ درحالی که نیمکت نشینی های متوالی پیراهن تیم ملی را هم از این ستاره ایرانی گرفته بود، بازی برابر بورنموث و حضور در ترکیب اصلی تولدی دوباره برای جهانبخش بود. او در سومین دقیقه این بازی موفق به گلزنی برای برایتون شد و پس از شکستن طلسم ناکامی هایش اشک شوق ریخت؛ گلزنی مقابل بورنموث هم نتواسنت علیرضا را در بازی هفته بعد تیمش مقابل چلسی فیکس کند و او این بار به عنوان یار تعویضی به زمین رفت و یکی از زیباترین گل های سال های اخیر لیگ برتر را وارد دورازه آبی های لندن و کپا آریزابالاگا کرد تا نشان دهد چقدر آماده است. گلی که در میان نامزدهای برترین گل فصل لیگ برتر انگلیس هم قرار گرفت.
این درخشش اما باز هم نتوانست تضمینی برای حضور ثابت او در هفته های بعدی تبدیل شود و حتی تاثیرگذاری روی تک گل برایتون مقابل واتفورد هم جایگاه جهانبخش را تغییر چندانی نداد و فقط جایگاهش از روی سکوهای آمکس استادیوم به نیمکت تغییر یافت. تعطیلی مسابقات به دلیل ویروس کرونا وقفه ای طولانی بر مسابقات لیگ برتر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار