دکتر مهدی جمالی فر از دانش آموختگان دانشگاه مذاهب اسلامی به سمت «معاونت فرهنگی و دانشجویی» این دانشگاه منصوب و مراسم تودیع و معارفه معاونین سابق و جدید امروز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه مذاهب اسلامی، در ابتدای این مراسم، دکتر محمد حسین مختاری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و قدردانی از خدمات و زحمات دکتر محمدرضا باقری در طی تصدی این مسئولیت و با تاکید بر اهمیت جایگاه مسائل فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه، دکتر مهدی جمالی فر را به عنوان «معاون فرهنگی و دانشجویی» دانشگاه معرفی کرد.
دکتر مختاری ضمن اشاره به اهمیت مقوله فرهنگ و ضرورت توجه هر چه بیشتر مسئولان دانشگاه به نیازهای این حوزه به عنوان یکی از مهمترین بخش های دانشگاه، برای بهبود امور فرهنگی در سطح اساتید، کارکنان و دانشجویان پیشنهاداتی ارائه نمود.
وی تاکید کرد: فعالیت در حوزه فرهنگی و دانشجویی یک کار سخت و پرزحمتی است که یک روش و هنر ویژه می طلبد. ارتباط با دانشجویان آن هم در دانشگاه مذاهب اسلامی که از اقوام و مذاهب و گرایش های مختلف حضور دارند، هنری می خواهد که متفاوت با دیگر دانشگاه هاست و بایستی با نگاه تقریبی به این مسائل توجه و اهتمام شود.
رییس دانشگاه مذاهب اسلامی همچنین ارتباط با دانشجویان شعب دانشگاه و اهتمام به مسائل فرهنگی آنها، توجه و ساماندهی به امور دانش آموختگان و ایجاد شبکه فکری با استفاده از ظرفیت آنان و توجه به مسائل فرهنگی پرسنل دانشگاه و بهبود امور فرهنگی را از دیگر مباحث مهم در این حوزه عنوان نمود که باید مورد توجه قرار گیرد.
دکتر مختاری با تقدیر از زحمات دکتر باقری در دوران تصدی این مسئولیت خاطرنشان کرد: امیدواریم در دوره جدید با اضافه شدن نیروهای جوان و تقویت نیروی انسانی در این بخش شاهد خیزش در بخش معاونت فرهنگی و دانشجویی، این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار