افشاگری طوفانی طاهری درباره مدیریت پرسپولیس

اکوفارس پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶
اکوفارس: مدیرعامل سابق پرسپولیس در گفتگوی جالب توجه به موضوعات مالی و شرایط دوران حضور در این تیم پرداخته و پاسخ برخی ابهات و اتهامات را نیز داد.

به گزارش "ورزش سه"، مطابق تمامی سالیان اخیر بار دیگر طی هفته های اخیر شاهد حمله مدیران قبلی به یکدیگر و اتهاماتی از قبیل میراث بدهی از مدیرعامل قبلی بودیم. اینبار علی اکبر طاهری اما مدعی شده اتهاماتی که دو مدیر بعدی به او وارد کرده اند با اسنادی که در اختیار دارد غیرقابل واقع است. او در این گفتگو با خبرنگار "ورزش سه" به موضوع دوران مدیریتی و ابهامات مالی آن پرداخته که به انتقادی از سوی مدیران بعدی تبدیل شده است.
فوتبال از فوتبالی ها ضربه می خورد
زمانی که از پرسپولیس رفتم سعی بر این داشتم که صحبتی نکنیم. به عشق هواداران آمده بودیم و خنده اینها نقطه هدف ما بود. اما با هر صحبتی حاشیه ای درست می شود. من در خیلی از برنامه ها می گفتم که فوتبالی ها را برابر یکدیگر قرار ندهند. از بخش های دیگر نمی آیند و خود فوتبالی ها به این فوتبال ضربه می زنند. ما خودمان باید رعایت کنیم تا در نهایت اخلاق و فوتبال پاک اجرا شود.
در طبقه چهارم سئول علیه ما دسیسه چیدند
من می خواستم باشگاه پیشرفت مالی داشته باشد و این حق باشگاه و برند آن بود. اما برخی از دوستان که در طبقه چهارم سئول بودند می خواستند با همراه اول ادامه دهیم اما ما گفتیم که این سیستم و قراردادی که مدنظر آنهاست به درد باشگاه و هزینه های آن نمی خورد. برای انتقال اسپانسر و مذاکرات جدید به سراغ ایرانسل رفتیم و همین الان هم می بینید که دوستان از قراردادی که امضای من پای آن است هزینه باشگاه را می دهند. 
امیدوارم حرف شان از روی بی اطلاعی باشد
ما بر اساس آن توانستیم پول و مشکل اعظمی که ژوزه مانوئل به گردن باشگاه انداخته بود را پرداخت کنیم و زمانی که من در اربعین راهی کربلا شدم هم ...

سرخط اخبار