پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: با بازیکنانی که پرسپولیسی ها به تازگی گرفته بودند کسی فکر نمی کرد که در بازی اول به این خوبی جواب دهند.

سعید عزیزیان در گفت وگو با ایسنا درباره عملکرد پرسپولیس مقابل التعاون عربستان اظهار کرد: پرسپولیس واقعا بازی خوبی انجام داد. پرسپولیسی ها توانستند بازی خوبی به نمایش بگذارند و در نیمه دوم هم با تمهیدات یحیی گل محمدی به گل برسند. این سه امتیاز برای پرسپولیس خیلی مهم بود و کارش را راحت تر کرد تا ان شاءالله برای بازی های بعد هم بتواند به همین صورت بازی کند و نتیجه بگیرد و از گروه بالا برود.
او درباره عملکرد بازیکنان تازه وارد پرسپولیس گفت: با بازیکنانی که به تازگی گرفته بودند کسی فکر نمی کرد که در بازی اول به این خوبی جواب دهند. حامد لک برای اولین بار درون درون دروازه پرسپولیس ایستاده بود و دو سیو عالی داشت و توانست پرسپولیس را در بازی نگه دارد که در نهایت هم با گل شجاع پیروز شدیم. لک باید در نظر داشته باشد که وارد حاشیه نشود چرا که تیم های بزرگ خیلی حاشیه دارند. او نباید وارد حاشیه شود تا بتواند پیشرفت خوبی داشته باشد و برای پرسپولیس اثرگذار باشد.
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: بازیکنانی هم که نتوانستند بازی خوبی ارائه دهند برای این بود که بازی اولشان را پشت سر می گذاشتند. آن ها به تیم بزرگی مثل پرسپولیس آمده اند. بازیکنان نمی توانند با یک هفته یا دو هفته بازی خودشان را به سطح خوب برسانند و به نظر من بد هم کار نکردند. این بازی اولشان بود و می توانند بهتر از این ها باشند. بازیکنی مثل احسان پهلوان هم در این بازی خوب کار کرد.
او درخصوص بازی برگشت پرسپولیس مقابل التعاون گفت: در بازی بعدی پرسپولیسی ها باید با تمرکز بالا به میدان بروند. نباید به این فکر کنند که بازی قبل را بردند و سه امتیاز را کسب کردند. باید در درجه اول گل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار