فرکی:

دوست داشتیم بازی با پرسپولیس تماشاگر داشت

اعتماد آنلاین جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲

اعتمادآنلاین| حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس - که یکشنبه به دلیل محرومیت پرسپولیس در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار می شود - اظهار کرد: قبل از اینکه وارد بحث بازی شوم، ایام اربعین حسینی را تسلیت می گویم. فردا بازی بزرگی برای ماست که برابر یکی از پرافتخارترین باشگاه های کشور است. داشتن هوادارهای خون گرم و و عاشق از نکات مهم این تیم است و مثل تیم های پرطرفدار دیگر، بازی مقابل چنین تیمی می تواند بسیار برای ما موثر باشد. نگاه ما در این بازی رفتن به بالای جدول است. پرسپولیس در دو بازی آخر خود در لیگ شکست خورده است. بازی مقابل تیم های بزرگ مثل پرسپولیس لذت بخش است و دوست دارم مقابل تیم های بزرگ با تلاش بازیکنان، انگیزه چند برابر شود و بازیکنان دیده شوند.
او ادامه داد: متاسفانه این بازی تماشاگر ندارد. دوست نداشتم این اتفاق بیفتد چون فوتبال به تماشاگرش است اما قانون گذار کسی دیگر است. ما در بازی های داخلی خودمان تماشاگر نداریم چون مثل سایپا زیاد طرفدار نداریم اما دوست داشتیم این بازی تماشاگر داشت. تمرینات خوبی داشتیم اما تا اینجای کار نتوانستیم امتیاز لازم را جمع کنیم. امیدوارم یک بازی خوب را شاهد باشیم. ما به دنبال پیروزی در این بازی هستیم که حق طبیعی هر تیمی است.
او افزود: امیدوارم بازی پر گلی را شاهد باشیم. تفاضل گل پرسپولیس منفی یک است و ما دوازده گل زده و دوازده گل خورده داریم یعنی ما تیم هجومی هستیم و می خواهیم دروازه پرسپولیس را باز کنیم و گل نخوریم. بازی هایی که پرسپولیس انجام داده مقابل مدعیان قهرمانی لیگ برتر بوده و ما هم مقابل تیم هایی قرار گرفتیم که در میانه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار