البرز به پشتیبانی دولت و بسیج مجموعه استان به کارگاه سازندگی تبدیل شده است/امنیت و ثبات البرز مامن سرمایه گذاران داخلی و خارجی است/ارتقا زیرساخت های البرز با اصلاح بودجه 98 و 99 تقویت می شود/زیرساخت های البرز باید با نگاه ویژه ملی متناسب با رشد مهاجرت به استان تقویت شود

وزارت کشور چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۳
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: دولت تدبیر و امید با اهتمام ویژه ای از سال 92 نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام اقدام کرده و در این راستا پروژه آزادراه تهران شمال که سال های بسیاری به کندی پیش می رفت اکنون با اتخاذ تدابیری ویژه ظرف چند ماه آینده مراسم بهره برداری از منطقه یک این پروژه را خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، شهبازی در جلسه شورای برنامه ریزی استان که عصر سه شنبه با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با قدردانی از مدیران البرز که در قالب ید واحده برای عمران، آبادانی و توسعه استان تلاش می کنند، افزود: حضور دکتر نوبخت و هیات همراه در البرز را ارج نهاده و از تدابیری که بواسطه این حضور اتخاذ شد بسیار سپاسگزاریم.
وی همراهی و تعامل مجموعه استان در 3 قوه را ارج نهاد و ادامه داد: در این نشست در خصوص موضوعات حوزه آموزش و پرورش، بهداشت و درمان، کشاورزی، سند توسعه ملی و... گفتگو شد.
شهبازی گفت: سند توسعه ملی البرز با بهره مندی از کارشناسان متخصص و صاحب نظر تهیه و تدوین شده که این سند چراغ راه آینده البرز است که ریل گذاری دقیقی در مسیر رشد و توسعه استان صورت گرفته است.
وی با بیان اینکه البرز ظرفیت های بزرگی در حوزه های مختلف دارد، افزود: از جمله این فرصت ها می توان به نیروی انسانی غنی و باسواد، ظرفیت های کم نظیر طبیعی در حوزه گردشگری، بیش از 10 شهرک صنعتی دولتی و خصوصی و... استانی مولد در کشور محسوب می شود.
استاندار البرز با تاکید براینکه البرز در حوزه های خدمات، تولید، فناوری های نوین، صنعت، کشاورزی و... در کشور حرف های بسیاری برای گفتن دارد، اضافه کرد: بر این اساس طی دیداری که هفته پیش با همراهی مجمع نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی با معاون محترم رییس جمهور صورت گرفت، ضمن تشریح فرصت ها، مطالبات و نیازهای استان، از وی درخواست شد که برای بازدید از روند پیشرفت پروژه های مهم و شرکت در جلسه شورای برنامه ریزی استان حضور یابند.
وی گفت: ...

سرخط اخبار