نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت : حضور حداکثری و باشکوه مردم در انتخابات از مولفه های اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد در گفتگو ویژه خبری شبکه خوزستان افزود : از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون مسئولان کشورمان با رای مردم در انتخابات انتخاب شدند که انتخاب رئیس جمهور ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان مجلس خبرگان رهبری ، نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت مستقیم و رهبری انقلاب اسلامی نیز به صورت غیر مستقیم توسط مردم انتخاب می شوند.
وی ادامه داد : حضور حداکثری مردم در انتخابات موجب خنثی شدن توطئه های دشمنان علیه کشورمان خواهد شد.
نماینده ولی فقیه در خوزستان با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی جایگاه مهم و اساسی در کشور می باشد اظهارداشت : اگر مجلسی در تراز انقلاب اسلامی باشد خیلی از مشکلات حل می شود.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد تاکید کرد : افرادی را باید انتخاب کنیم که به فکر حل مشکلات مردم از جمله معیشت ، اقتصاد و اشتغال باشد و فردی که با رعایت نکردن شرع و قوانین و با هزینه های بالا در زمان تبلیغات به دنبال حضور در مجلس است هیچ گاه نمی تواند به دنبال حل مشکلات مردم باشد.
وی بیان کرد : مجلس و نماینده ای که پشتوانه مردمی داشته باشد می تواند مطالبات و مشکلات مردم را با تلاش و اتکا به همین پشتوانه قوی پیگیری و حل کند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار