رئیس سازمان انرژی اتمی با تاکید بر اینکه وقوع حادثه جان باختن نخبگان ما در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی جای هیچ توجیهی ندارد، گفت: خانواده های جان باختگان ما را از خود بدانند و تصور نکنند آنها در یک طرف و ما در طرف دیگر قرار داریم. همه ما در این مصیبت شریک هستیم.

به گزارش ایسنا، علی اکبر صالحی در مراسم یادبود دانش آموختگان جان باخته دانشگاه شریف در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی گفت: تسلیت می گویم به بازماندگان این سانحه تالم بار که حقیقتا احساسات همه ما را جریحه دار کرد. درواقع جمعیت 80 میلیونی ایران این عزیزان و جانباختگان را فرزندان خود می دانند. من احساسم این است که به عنوان یک هیات علمی دانشگاه صنعتی شریف بسیار از این قضیه جریحه دار شدم.
رییس پیشین دانشگاه شریف در ادامه تصریح کرد: اصولا یک معلم، دانشجویان خود را به اندازه فرزندان خود دوست دارد و یک معلم هیچ وقت نسبت به دو نفر اعم از فرزندان و شاگرد خود حسادت نمی کند و هر اندازه آنها بهتر و موفق تر شوند این موفقیت آنها در عرصه های علمی و اجتماعی موجب خوشحالی معلم خواهد بود.
صالحی تاکید کرد: در سانحه هواپیمای اوکراینی تعدادی از نخبگان کشور را از دست دادیم و این یک ضایعه دردناک است و علت دردناک بودن آن نیز این است که به دلیل یک اشتباه رخ داده است. گاهی بر اساس تقدیر الهی ممکن است انسانی در سیر طبیعی از دنیا برود اما این سانحه که بر اساس یک اشتباه اتفاق افتاده است درد انسان را شدیدتر می کند و من خدمت خانواده های این جانباختگان که شهید محسوب می شوند تسلیت می گویم.
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: من وقتی خدمت خانواده های تعدادی از جانباختگان این سانحه رسیدم عنوان کردم که به والله ما این جانباخته ها را فرزندان خود می دانیم و مصیبت آنها مصیبت ما نیز هست اما چه کنیم که خداوند فرموده است افراد در این گونه مصیبت ها صبر پیشه کنند و خداوند به بازماندگان این نوع حوادث مژده صلوات داده است. یعنی اینکه خود خدا برای بنده های خود صلوات می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار