استقبال باشکوه مسئولان و مردم از نماینده جدید ولی فقیه در استان همدان

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴
استقبال باشکوه مسئولان و مردم از نماینده جدید  ولی فقیه در استان همدان
مجتهد جوان و انقلابی آیت الله حبیب الله شعبانی نماینده جدید رهبر معظم انقلاب در استان همدان صبح امروز مورد استقبال گرم مردم ولایتمدار همدان قرار گرفت.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، صبح امروز مراسم استقبال مردمی از نماینده جدید رهبر معظم انقلاب در استان همدان مجتهد جوان و انقلابی حجت الاسلام حبیب الله شعبانی با حضور مردم ولایتمدار همدان، فرماندهان و جمعی از مسئولان در صحن مقدس امامزاده عبدالله(ع) برگزار شد.
استان همدان با انتخاب آیت الله شعبانی در دستیابی به اهداف خود موفق تر خواهد بود
"حجت الاسلام شعبانی" دارای فضل، علم و نیروی جوانی است
ویژگی های اخلاقی "حجت الاسلام شعبانی" سبب افزایش وحدت و همدلی در همدان می شود
در این مراسم مردم انقلابی همدان در لبیک به حسن انتخاب امام خامنه ای مبنی بر انتخاب فردی جوان، متعهد و انقلابی به نمایندگی خود در استان همدان، با در دست داشتن تصاویری از رهبر معظم انقلاب، اسپند دود کرده و با گل و سبزه به استقبال امام جمعه جدید همدان رفتند.

 مردم درالمومنین همدان نماینده جدید رهبر معظم انقلاب را با شعارهایی مانند" صلی علی محمد، یاور رهبر آمد"، "ای رهبر آزاده، آماده ایم آماده"، "صلی علی محمد یار امام خوش آمد" و غیره مورد استقبال قرار داده و حمایت و پشتیبانی خود از این مجتهد جوان و انقلابی را اعلام کردند.
حجت الاسلام رضوی نایب رئیس مجمع طلاب و روحانیون حوزه علمیه قم و نماینده آیت الله العظمی نوری همدانی در این مراسم نیز گفت: امروز مردم همدان باوجود برودت هوا و بارش برف در سیدالایام میزبان نماینده جدید رهبر معظم انقلاب در استان بودند.
وی با اشاره به حضور مردم در گلزار شهدا و همراهی نماینده جدید ولی فقیه در استان برای ادای احترام به مقام شامخ شهدا، عنوان کرد: شما مردم همدان در مراسم تکریم نماینده سابق رهبر معظم ...

[ مشاهده متن کامل استقبال باشکوه مسئولان و مردم از نماینده جدید ولی فقیه در استان همدان خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم